Jak rozchodit trekkbuddy?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod smeri 31. 8. 2010 20:26

Dobrý den,

už jsem se jednou ptal, ale pořád nemůžu dospět k úspěšnému konci.... Mám Samsung Monte a snažím se na něm rozchodit Trekbuddy, první problém je v tom, že ho nenainstaluju z formátu jad, ale pouze z jar., Trekbuddy spustím, sice pořád potvrzuju povolení, ale co už... V nastavení stáhnu data GPS+ (mapy mám nahrané v jakékoliv složce v struktuře SET,soubor.map), pokud jsem připojen k wifi, tak vše funguje, mám určenou polohu a můžu prohlížet mapu jak chci, ppokud ale nejsem on.line, tak se mapa odpojí a nic nemůžu dělat... Můžete mi prosím někdo poradit (nejlíp krok za krokem pro 'beginners"), popřípadě popsat funkce trekbuddy v off-line težimu? Měl jsem za to že pomocí GPS, trekbuddy určí mou polohu offline, kdekoliv, pokud budu chtít navigovat trasu, tak si ji musím nahrát předem, tomu rozumím, ale jak funguje třeba chození po městě s nahranou mapou offline???

Moc díky každému, kdo mi pomůže, vím, že už je tu kolem tohoto popsáno hodně, ale asi jsem trouba a nemůžu to dát dohromady :oops:

Díky
S5830XWKP8
smeri
Junior
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků