Sygic Mobile Maps 9, otázky ?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jackal 11. 3. 2010 19:45

Ahoj.

Mám zakoupenou navigaci Sygic Mobile Maps 9, ale mám jeden problém. Zaplatil jsem a dostal link ke stažení a po nainstalování jsem zjistil, že verze programu je aktuální, ale mapy jsou pouze 2008.10. Jak získám nové mapy ??

Ozvou se mi prosím majitelé Sygic Mobile Maps 9 ?? Předem děkuji.

Pavel.
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod usiak 10. 5. 2010 12:24

Mozem jednu otazku ? Ak uz mam Sygic licencne cislo + moznost aktivacie, len ho potrebujem dostat do iphone a aktivovat ako na to ? Iphone umoznuje len zakupenie, no nie samotne stiahnutie. Dik za rady
Alebo posle mi nieko link kde si soft stiahnem a uz potom len sam legalne aktivujem ?
usiak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adalbert Kennel 10. 5. 2010 17:13

Prosím o radu.
Mám Sygic SMM 9. verze 7.71. (Instalace do paměti Onmia II z CD). Funguje skvěle. Tak jsem si stáhl ještě další mapu z Sygic Shop (Tváří se jako MM10) kdesi jsem našel, že je to verze 9.9.
Při spuštění MM9 vše funguje, při přepnutí (Nastavení - Přepnout mapu) nabízí jak Mobile Maps 2009 (funguje) tak SMM10 které po výběru píše - mapa nenačtena.
Jak to aktivovat. Na webu jsem prošel aktivačním procesem, mám aktivační kód, ale ten to po mě nechce a nevím jak mu ho vnutit. Sygic assistent se nahrál nový (na každou instalaci jeden) a ten mlčí - původní mapy nevidí a aktivační kod nechce.
Adalbert Kennel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jd.miky 31. 5. 2010 13:37

Ahojik
Prosím vás mám htc hd2 a chtel bych si stáhnout navigaci a nevím kde hledat.pomuže mi někdo kěkuji. jd.miky :-)
jd.miky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter964 30. 6. 2010 00:00

ahoj, mám problém s inštaláciou sygic MM 2009 verz. 7.71(4189) do telefónu Nokia 5530XM(OS Symbian 5th gen.) s externym modulom Nokia LD-4W. Po inštalácii sa mi ukážu len ikonky bez popiskov. Tie nie sú ani na jednotlivých tlačítkach. Ani názvy ulíc sa nezobrazujú. Aplikácia sa dá ukončiť, len tak že vypnem telefón. Vlastne sa v nej nedá vôbec pohybovať. Nepomohla ani opakovaná inštalácia po reštarte telefónu. Vedel by mi niekto poradiť. Ďakujem.
peter964
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků