Jakou navigaci pro Symbian S60 - Nokia E65?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 3. 2009 09:44

Poradite jaka je nejlepsi navigace pro tento mobil? Pouzival jsem TT6, ale zacalo me uz znacne vadit neaktualizovani map. Zmenilo se v tomto neco? Jinak nebyl problem..
Nyni mam Sygic 7.7, ale s nim mam hlavne jeden velkej problem a to ze cestu kterou nejcasteji jezdim domu a projedu za cca 5-6 minuty ma v parametrech 45minut. Coz bohuzešl z nekterych smeru pekne pizdi celou trasu. Dale mam pocit, ze aplikace nei uplne v poradku co se tyka spoluprace s HF sadou atd.... Obcas taky z planovani trasy vypadnou pekny haluze. Napriklad misto aby se jelo po hlavni, tak me to vede doleva, doprava doleva jednu ulici bokem po objizdce....Ale zase sou aktualni mapy....

Idealni by bylo spojit. Spolehlivos TT a aktualni mapy Sygic....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2009 12:38

pro tvuj přístroj mužeš: Garmin mobile xt, znimovaný Sygic a Tomtom. Navigon myslím nemá vverzi pro symbian, nechce se mi to ted ověřovat.

Já bych doporučil Garmin a nebo zminovaný Sygic. garmin má aktualizové mapy komerčně i nekomerčně. každá se ovládádá uplně jinak, ale ve výsledku myslím že jsou stejně dobré! Resp. stejně velmi dobré.

Slýchávám o dílčích problémech Sygicu a mno, aplikace je to mladá, leccos detaily jim někdy někomu blbnou, jako upozornování hlasy, bugy a další, ale že by plánování trasy bylo takto "ožralé", to se mi nechce věřit. samozřejmě víme, že žádná navigace to nenaplánuje tak skvěle, jako ty sám a jako já sám! nemohou být zminované haluze způsobený starými nebo vadnými mapami?

Co by měla navigační aplikace dělat s HF sadou? ty si posíláš hlas z navigace do repráků hf sady? :-o
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 1. 3. 2009 12:49

Do rapraku HF sady se to odesílá automaticky jako všechny zvuky, ktere mobil vydava v mmente k dy se k HF pripoji.
Haluze padaji u konkretnich cest. Mapy by mely byt nejnovejsi. Zrejmne chyby v mapach.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 1. 3. 2009 12:54

tak zkus Garmina no. za HF neručím, neb nepoužívám. a tím jsme vyčerpali možnosti, víc než tyto tři zmíněné dospělé navigace pro tvuj přístroj nejsou.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 2. 3. 2009 13:36

Zkus nový update Sygica 7.7, problémy o kterých mluvíš má už vylěčený
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod audis 2. 3. 2009 14:22

jako jinde: je mozne, ze sygic ma dalnice a silnice prvni tridy zajedno. kdyz je zapnes, haluze planovani trasy jsou stejne?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 2. 3. 2009 18:06

Mam verzi 7.7. Build 1458 D.
POokud mate k dispozici zkuste trasu:

Zkuste trasu: Brno (Kocianka X Na Kopcich) - Utechov, po cca 2km me Sygic namysli nesmyslnou obkliku pres ulici Výzkumnou

Zkuste trasu: Utechov (Brno) - Adamov (BK), Ronovska X Neumannova

Naviguje misto cca 5km po ceste lesem namyslí oklikou pres Vranov, Šebrov, Olomučany, případně alternativní Bilovice a Brno. Pokud ho hodne nakopnu, tak napocita tech 6km za 35minut. Takze chyba bude asi zde.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 2. 3. 2009 18:52

lrotrekl píše:Mam verzi 7.7. Build 1458 D.
POokud mate k dispozici zkuste trasu:

Zkuste trasu: Brno (Kocianka X Na Kopcich) - Utechov, po cca 2km me Sygic namysli nesmyslnou obkliku pres ulici Výzkumnou

Zkuste trasu: Utechov (Brno) - Adamov (BK), Ronovska X Neumannova

Naviguje misto cca 5km po ceste lesem namyslí oklikou pres Vranov, Šebrov, Olomučany, případně alternativní Bilovice a Brno. Pokud ho hodne nakopnu, tak napocita tech 6km za 35minut. Takze chyba bude asi zde.

Naviguje mě to stejně blbě :hm
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod audis 2. 3. 2009 19:36

mně program Mapsource (navigace Garmin a Topo mapa v2 pro) a v Igo8 (mapy lonské) to plánuje tak, jak bys sám rád očekával. Sygic už instalovaný nemám a nechce se mi ho kvuli jedné věci instalovat.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 2. 3. 2009 19:59

Pánové díky za info a pokusy....
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 2. 3. 2009 20:10

Ale zas na druhou stranu mě TT6 z Prahy na Chomutov nesmyslně stahoval z obchvatu Loun a hned zase zpět http://www.mapy.cz/#x=131683200@y=13687 ... _152455041
Snad to časem vychytaj :-)
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 2. 3. 2009 21:44

Trasa:
- Brno (Kocianka X Na Kopcich) - Utechov = vzdálenost 6,5 km
- Utechov (Brno) - Adamov (BK), Ronovska X Neumannova = vzdálenost 5,6 km

R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 2. 3. 2009 21:52

nojo, to víme, kolik to muže být km taky, ale v čem jsi to počítal ty? ? ?????????????????????????????????????????????,
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 2. 3. 2009 22:03

Bavíme se tu o Sygic, tak jsem to nechal vypočítat Sygic 7.7.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 3. 3. 2009 11:01

Zekon píše:Trasa:
- Brno (Kocianka X Na Kopcich) - Utechov = vzdálenost 6,5 km
- Utechov (Brno) - Adamov (BK), Ronovska X Neumannova = vzdálenost 5,6 km

R.

Ale to máš v předvolbách nastavenou nejkratší trasu ne?
Luig
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků