Jakou navigaci pro Symbian S60 - Nokia E65?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zekon 3. 3. 2009 20:05

Luig: ne, mám nastaveno "Plánovat nejrychlejší trasy".
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 4. 3. 2009 09:33

Zekon píše:Luig: ne, mám nastaveno "Plánovat nejrychlejší trasy".
R.

Tak v tom případě to nechápu, pokud máme stejnou verzi tak by to mělo počítat stejně ne?
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 4. 3. 2009 17:38

Divné to je. Ještě u staré verze si plno uživatelů stěžovalo na pomalé přepočítávání trasy a já nikdy problém neměl viz toto video.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 5. 3. 2009 09:00

Tak to mě zase rychlost netrápila ani u starších verzí, asi i dost záleží na konkrétním telefonu ale výpočet trasy bych chápal že bude všude stejnej, no nic :-)
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 3. 2009 13:20

U te cesty mezi Adamovem a Utechovem, bych to jeste skoro chapal, protoze je to cesta je vicemene neoficialni, ale TT s ni nemel problem. Uz sem si skoro zvykl, ze pokud jedu dom z te strany ze me to vede na tuhle cestu, tak se necham navigovat jen do utechova a dal uz trefim, ale.
Ale vadi me v te druhe trase ta prapodivna smycka. Proc? Cesta ktera je rovne je hlavni, navigace po ni vede, tak proc najednou z niceho nic me vede mezi baraky. Nejsem si jistej, ale myslim ze predchozi verze to nedelala. Prvni chybu propvadela i predchozi verze...
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 5. 3. 2009 13:54

jiny navigcni sw by sis kupoval nebo"pujcoval z internety"? v pripade pujcovani bych se sygikem dal nezdrzoval a venoval cas navigaci nove.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 5. 3. 2009 14:44

Jsem ochoten si navifgacni SW i koupit, ale po zkusenostech s TT, se kterym sem byl spokojen a uz sem uvazoval o koupi a v ten moment bylo sdeleno ze pro symbian se nebude aktualizovat, a nasledne sygicem, ktery ma tyto mouchy, nehodlam nic kupovat, nez si to vyzkousim.

Ze me to haze haluze doma me sice vadi, ale ne tolik, ale co kdyz me to tyhle haluze nahaze nekde v neznamem terenu....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod xdave1 7. 3. 2009 18:26

Jsem konzervativní (rozuměj línej) a dokud to šlape, zůstávám u osvědčenýho. Firma mi ale vyměnila N95 8GB za E71 a na tý už nešlape můj oblíbený TT6, tak se koukám po něčem novém. Ten Sygic Mcguider - jak to vypadá s aktualizacemi map, na kolik to vychází? A dá se to nahrát přímo do telefonu (na jinou paměťovou kartu), nebo je potřeba to spouštět z originální, na které to prodávají? (4GB není nejhorší, ale...) S češtinou se asi počítat nedá...?

Předem díky za reakce.
xdave1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lrotrekl 7. 3. 2009 18:32

Sygic je slovenskej, cestina je. Ja mam osobne velkej problem s prijezdem domu popsany v teto diskuzi....Jinak s nim problem nemam. Mapy pomerne aktualni,. Posledni co vim, tak jsou nekdy konce 2008.

U tomtoma me vadilo neuaktualizovani map.....Uz to misty bylo neunosny..
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 3. 2009 21:29



Tak jako s toutpo navigací už sem se dlouho nepobavil. Doufám že v balíčku je přibaleno:
- vyprošťovací sada
- klíče od závor do lesů ČR
- hodně peněz na pokuty
- ze dvě ze tři náhradní gumy

Rekapitulace: Cesta Adamov - Babice nad Svitavou
1) posílá mě do zákazu vjezdu zakončeného závorou
2) posílá mě po chodníku
3) místo objet zatáčku po asfaltě mě nutí ji říznout po nezpevněné cestě kolem garáží
4) nutí mě jet do areálu firmy uzevřeného závorou a po té z něj lesní cestou zpět k výchozímu místu
5) Nutí mě jet po lesní cestě která je těžko schůdná pěšky
6) Nutí mě uprostřed ničeho odbočit doleva do potoka
Toto vše prosím na cestě 15km tam a zpět

Pak už jen hlaška navigace "Jeďte 3 kilometrů po silnici", to už mě dostalo, ale jak říkám po té co mě to nutilo odbočit do lesa jsem pochopil tento slovosled... :D

Takže toto NE!
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 11. 3. 2009 21:45

a nastavení bylo OK? nejrychlejší? nebo ekonomická? zaškrtnuto že se má vyhývat silnicím N-tých tříd? zkoušej to víc dní, nesud z jednoho. a nebo jak sem psal na začátku.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 11. 3. 2009 21:55

Nastaveno nejrychlejsi, ze voli jinou cestu bych stravil, ale jak to dopadne v neznamym terenu? Proc me zene do zakazu? To se budu nekde 10km vracetaz bude na konci zavora? NE DOOPRAVDY NE.
Navic se me sw zda docala uzivatelsky neprijemnej, ale to muze byt o zvyku. Dneska se s ni byl v ostrave. Celkem se to dalo, ale opet me to navedlo na jakousi polnacku.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 11. 3. 2009 22:00

pravděpodobně problém map, i když kdo ví.... Já s navigonem pro windows mobile ujel naostro asi 70 km bylo to ok. Mimo mého města to bylo stále rovně. Ta šedivá mapa je návykově přehledná. ovladaní je zvyk, jsem zvyklý na něco jinýho, ale dalo se to po chvilce cviku
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 10. 8. 2010 19:56

Velice se omlouvám za oživení staršího topicu. Doma mám pouze auto-navigaci TomTom go 910, ale v dnešní době plné vychytávek a moderních telefonů s různými operačními systémy se chci na něco zeptat Vás zkušených.

Pokud bych si chtěl koupit nový mobil je lepší koupit mobil se systémem WM, androida, nebo Symbian 3generace.
Předpokládám, že bych do něj chtěl pouze navigaci TomTom. Bojím se aby mě případná koupě například NOKIE N8 se symbianem pak neomezovala .... děkuji
Vůbec netuším zda nokie se symbianem podporuje TOM TOM navigaci nebo pouze telefony HTC. Děkuji
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků