Navigace pro Nokia E66

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Emeritus 22. 12. 2008 18:51

Mam nainstalovany na pametove karte McGuider. Beha spolehlive, nezavisle na simce, ale chtel bych vyzkouset jinou.
Kdo poradi jakou, ktera bude behat a bude k sehnani? Pripominam, ze E66 ma vestaveny GPS modul. Podelte se o zkusenosti.
Hezke svatky :-)

Zkouším TomToma:
1) Nakopíroval jsem bt.sisx, GPSd.jar a složku TomTom (z archivu Copy.To.MEMCARD.Root.rar) do rootu karty
2) Nainstaloval bt.sisx a GPSd.jar
3) Nainstaloval tomtom.sisx
4) Spustím bt (v Aplikacích) - vypíše to Device Add a mám možnosti Volby a Konec, dávám Konec a pokračuji
5) Spustím GPSd (v aplikacích), ptá se mne to Povolit aplikaci GPSd používat data aplikace Poloha? dávám ano, ptá se to Povolit aplikaci….používat síť a posílat nebo přijímat data? dávám ano, dávám Hide a nechávám běžet na pozadí, u Latitude a Longitude kmitaji čísla polohy, Clients 0, Error None, Debut,
6) Mapy mám nakopírované do rootu ve složce Eastern_Europe, je to tak dobře?
7) Spustím TomTom (to GPSd nechávám spuštěný) a NIC
8) Musím mít v telefonu simku, aby to běželo? Na McGuidera není simka třeba :-)
Poradí někdo jak dál? Podělte se o zkušenost. Mám Nokii E66 s vestavěným modulem
Naposledy upravil Emeritus dne 23. 12. 2008 11:11, celkově upraveno 1
Emeritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 22. 12. 2008 20:40

Nic lepšího neni :-)
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod audis 16. 1. 2009 22:40

JE! Garmin mobile XT pro symbian. ted nevím přesný název. ale nevim, zda jde s interní gps nokia. A zmíněný Sygic Mcguiner.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emeritus 17. 1. 2009 19:47

Garmina Mobile XT jsem na E66 rozchodil. Uzivatelske prostredi ma hezke, ale ma jednu velkou vadu. POZDE !! hlasi odboceni.
Timto se radi daleko za MyGuiderem, ktery taky neni dokonaly, ale kdo je? A urcite ma McGuider nejlepsi mapy.
Ten TomTom se mi rozchodit na E66 nepodarilo.
Emeritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 17. 1. 2009 20:08

ten Mcgiuder bude mít stejně dobré mapy jako jiní, když budou mít poslední verzi. mcgiuder teleatlas, garmin volitelně taky! i když podle některých uživatelů Garminu je mapa ČR Navtechu detailněji zpracovaná než Teleatlasu v Garminu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emeritus 1. 2. 2009 15:35

Mam na Nokii E66 nainstalovanou verzi Sygic_McGuider_2009_7.70. Vse funguje, ale kdyz dam zvukove upozorneni na nektery POI bod, pri prijezdu k nemu, se navigace vypne. Staci znovu zapnout, pamatuje si cil a dal naviguje, zase do dalsiho POI, u ktereho mam zapnute zvukove upozorneni atd., atd. Vi nekdo, jak to odstranit? Vi nekdo jak vymazat pouze JEDEN zaznam z historie? Diky.
Emeritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 1. 2. 2009 15:45

pohledej na forech. někde sem to možná viděl, ale nevím, zda to vyřešili.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emeritus 1. 2. 2009 16:00

Prave ze pohledavam, taky jsem to nekdy - nekde cetl a nemohu to najit, ani nevim, zda se to vyresilo :-)
Emeritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luig 1. 2. 2009 17:31

Tak mě to dělá přesně to samý a nevim co s tim. Až to vyřešíš tak dej každopádně vědět. A ještě jedna věc, nedaří se mi nahrát vlastní ikonku k vlastní kategorii POI, nevíte někdo jak na to? Díky
Luig
Junior

Odeslat příspěvekod Emeritus 3. 5. 2009 16:07

Mam E66 a pouzivam ke spokojenosti McGuidera (Sygic). Pouze bych chtel poradit, zda lze mazat v Historii a hlavne v Oblibenych polozkach jednotlive zaznamy.
Diky za radu. Emeritus
Emeritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janta 26. 5. 2009 12:04

Pokusil jsem se nainstalovat Sygic_McGuider_2009_7.70 na E66. Instalace proběhla v pořádku, ale když chci zapnou program, tak mi to napíše "Low disk space" a nic se nespusti :( Nevim kde je zakopanej pes, protože na kartě i v telefonu mam dost mista (na kartě 1GB a na telefonu 86MB). Poradí někdo prosím prosím
janta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sae 20. 6. 2009 16:10

Na Sygic potrebuješ 2 GB kartu. Alebo odinštaluj nejakú mapu, napr. Nórsko.
Opatrnosti a makových pirohov nikdy nie je dosť :D
sae
Junior

Odeslat příspěvekod Alexx 22. 7. 2009 12:19

Mám 2 GB kartu, nějaký balast od T-Mobilu na ní zabírá tak 100 MB, před instalací jsem smazal mapy Švédska, Norska, Finska, Francie, Španělska a Portugalska, instalace měla 1,1GB. I přesto mám po instalaci Low Disk Space.

Any help please?
I cesta může být cíl.
Alexx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasil 21. 2. 2010 10:29

jsem to tam vcera nacpal, asi to bezi.(nebyl jsem jeste venku). Ale kde sezenu mapy Ukrajiny? ))))))))
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod woody2808 9. 8. 2010 09:34

Zdravim všechny co jsou taddy prosimvás mohl by mi nekdo dát sem nebo poslat na email podrobný návod a odkaz kde stahnul Sygic_McGuider_2009_7.70
poněvač ja se stim zabejvam asi 14 dni a porad mi to nejde tak kdybyste byl nekdo tak hodny předem dekuju. Moc by mi to pomohlo!....email : skoda.veteran@email.cz
woody2808
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků