Sygic McGuider 7.7

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod van dyk 14. 6. 2009 10:28

:-]
No konečně někdo zareagoval, akorát teda s pomocí nikdo :oops:
Zkoušel sem ji na stránkách McGuidera aktualizovat, ale ještě sem ji nezkusil za jízdy ve větším městě třeba, tak nevim zda-li to vůbec pomohlo.
Jak se m psal, zatim mi spadla jen v Praze (někde na Chodově) a v Hradci Králové.
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 22. 6. 2009 19:12

:D
Tak sem si dnes jen tak hrál s McGuiderem a snažil sem se přijít na to, proč to padá s hláškou "unextanded error".

Zadal sem si simulaci trasy kde se mi to přibližně stalo a i v simulaci to padá a pořád na tom samém místě...Pak mě jen tak napadlo, otočit displej (6120 Navigator v nastavení, snímač-zapnuto) a problém vyřešen!!!!!!!!!(teda jen v simulaci, ale předpokládám, že to bude stejné i v realu)

Nevim proč to tak je, jestli je to v dokreslování map, nebo v něčem jiném, ale je to aspon trochu potěšující zpráva, takže pokud váš telefon, podporuje otočení displeje, rozhodně ta navigace funguje líp na šířku.

Problém u mě je ten, že mám držák do auta přímo od Nokie a tam mi to nejde nainstalovat, abych dal founa na šířku, takže se stim budu muset poprat.

Není to zaručená pomoc, ale jak sem psal, několikrát sem to zkoušel v simulaci projet chybové místo a po otočení displeje to bylo bez problémů!!!!!!!
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepavondepo 22. 6. 2009 23:33

re: Audis - je potřeba i říci, že když aktualizojete Garmin na "současné" mapy, tj 2010.1 či jak to Navteq čísluje, tak stejně dostanete mapy minimálně 5 let staré, ale spíše ještě více. TeleAtlas má mapy aktuální, což znamená loňské. A teď nemluvím o číslech popisných, ale o chybějících ulicích, silnicích a křižovatkách!!!
pepavondepo
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 23. 6. 2009 08:57

chyby tam jiste mohou byt ale treba novy usek R6 na prahu mel navteq o kvartal a neco drive nez teleatlas ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rom35 23. 6. 2009 18:09

pepavondepo píše:re: Audis - je potřeba i říci, že když aktualizojete Garmin na "současné" mapy, tj 2010.1 či jak to Navteq čísluje, tak stejně dostanete mapy minimálně 5 let staré, ale spíše ještě více. TeleAtlas má mapy aktuální, což znamená loňské. A teď nemluvím o číslech popisných, ale o chybějících ulicích, silnicích a křižovatkách!!!


Tohle je nesmysl. Naopak Navteq má silnice podle mé zkušenosti všechny, včetně polních cest a místních komunikací, které TA nemá. Navteq je bohužel nemá zatříděné a nerozeznává na nich hlavní a vedlejší, proto se v okolí malých vesnic může lehce stát, že vás to povede po zkratce pro traktory - známá chyba navigonů. Pozor, není to chyba navigace, ale mapových podkladů.
navigon 2100, MN6.5, unlocked
rom35
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 5. 7. 2009 07:47

S tím otočením displeje to je geniální. Včera jsem s tím projel celou Prahu a ani jednou to nespadlo. Telefon mám teď umístěný přímo před budíky na přístrojové desce, kde drží pomocí nanopodložky a jezdí se tak docela dobře. Všiml jsem si, že při zobrazení na výšku se mi nikdy nezobrazila cedulka s nápisem měst, kterých se mám držet, tak jestli to nebude tím, že to padá.
Ready
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van dyk 5. 7. 2009 19:13

:-D
jj, super že sem dokázal pomoct!!!!
Zrovna včera sme byli také v Praze a na šířku nezklamala!!!S těma cedulema je to tak.
Mějte se ;-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 5. 7. 2009 19:17

...jo a stím držákem od Nokie sem to také vyřešil.No nebylo co řešit vlastně, pač přímo pod cedulkou Nokie, která se sundá, je povolovací šroubek a objímkou telefonu můžete krásně otáčet, ale to majitelům tohoto držáku nemusím asi vysvětlovat, pač když mi to přišlo balíkem, stejně sem to musel sestavovat :-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 12. 7. 2009 07:14

Tak mám bohužel po radosti. Hrál jsem si s nastavení a pak to začalo zase padat i s nastavením na šířku. Ale mám za to, že je na vině právě to Nastavení Zobrazení. Když dám něco jiného než plné, tak to padá. Teď jsem to zkusil ještě vypnout úplně, tak uvidím.
Ready
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van dyk 14. 7. 2009 13:35

:-|
Tak to je na prd, to mě to funguje jak sem psal i na těch místech, co mi to padalo...
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 29. 7. 2009 20:48

pri spúšťaní mi vypisuje chybu " disk error ". Nevie niekto čo s tým? Už som skúšal inštaláciu na kartu aj do telefónu ( Nokia 6220 ). Stále to isté.

dodatok : problém vyriešený, resp. zmizol. Len keby som vedel, čím to bolo.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 7. 2009 09:49

Já mám problém s nastavením levoruký - pravoruký.
Levoruký režim funguje správně ale pokud zvolím pravoruký tak se pouze přehodí popisky na displeji ale tlačítka svoji funkci nezmění. Stisk levého kontextového tlačítka vyvolá tak funkci zobrazenou nad pravým tl. a naopak. Neví někdo co s tím? Jsem pravák a ten levoruký režim mě moc nesedí.
Mám Nokii N96.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Solverino 25. 8. 2009 21:12

Zdravím všechny, používám McGuider 7.7 na Symbianní Nokii E71, předchozí verze byla naprosto OK, akorát neuměla novější mapy, tak jsem nahodil 7.7 build 1458D a trpím jak zvíře, trvá to stráááášně dlouho než se zafixuje poloha dle integrované GPS a čekám a čekám.... :grr: předchozí verze to nedělala... když nahodím Nokia Mapy tak se chytne GPS během několika vteřin, pak típnu a vrátím do McGuidera a ten už se taky našel....
Pozorujete i vy ostatní výrazné zpomalení fixace polohy (nebo mám něco špatně nastavené)? ;-]

EDIT: asi vyřešeno, chyba nebyla v HW telefonu (GPS), ale v SW, vyřešeno upgrade na verzi 7.71 - zdá se vše OK, ještě otestovat navigování... :) takže jsem si sám sobě odpověděl.
Solverino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PonciK69 7. 9. 2009 17:24

Hezký večer,
jsem tu nový a rád bych se zeptal jak vyřešit tento problém:

Mám mobil SonyEricsson W960i a v něm " pokradenej" na zkoušku Sygic McGuider 7.71.3630 k tomu BlueTooth GPSku, GPSka komunikuje s mobilem i aplikací, která se normál sputí, ale v aplikaci nejsem schopen zaktivovat mapy pro ČR a SK, které k tomu byly přidány, zkoušel sem i jakýsi *.exe co z čísla zařízení vyrobil aktiv. kód bohužel nic. ^^ .

Nemáte nějakou radu, jak na to? ;-) ?

A předem díky moc :D
PonciK69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luig 7. 9. 2009 19:17

Tady ti pšenka nepokvete, pokud tu tvůj dotaz vůbec zůstane...

Na to máš jiný fóra
Luig
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků