Sygic McGuider 7.7

Softwarový TomTom, iGo, OziExplorer, TourNavigator, SmartMaps

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod baranyo 10. 12. 2008 22:44

Novy Sygic 7.7 vyzera mat trochu pozmenene menu a mali by tam byt opravene nejeke chyby. Zbadal uz niekto nieco konkretne? ...ja este veru nie.
Tomtom GO 920T NC 8.410, WCE, NA, Tur, Aus, NZ /// 4 GB SDHC card; Internet 30 Mbps
baranyo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 14. 12. 2008 13:33

Nejde otočit displej na šířku, starší verze to uměla...
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thomas4111977 22. 12. 2008 15:07

Da sa otocit aj funguje
thomas4111977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 22. 12. 2008 19:17

thomas4111977 píše:Da sa otocit aj funguje

Jseš si jistej že máš verzi 7.7? A nebo máš mobil kterej otáči displej automaticky
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thomas4111977 22. 12. 2008 19:55

je to 7.7 nastavuje sa na sirku je tam volba
thomas4111977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 22. 12. 2008 20:03

thomas4111977 píše:je to 7.7 nastavuje sa na sirku je tam volba

Prosim tě kde přesně? Měl jsem jí v mobilu ale dal bych ruku do ohně za to že tam tahle volba nebyla
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thomas4111977 22. 12. 2008 20:15

Ja som to ymayal nakolko nemam este mapy 2009 ale bolo to na nastavenia pripadne rozsirene nastavenia ak si dobre pametam
thomas4111977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 22. 12. 2008 20:26

ve verzi 7.6 ano ale 7.7 ne, prostě ne :-)
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thomas4111977 22. 12. 2008 20:56

no nainstalujem znova a dam vediet uz aj mna to zaujima
thomas4111977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thomas4111977 22. 12. 2008 20:59

Je to Macguider 2009 cize asi je to oznacenie 7.7
thomas4111977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 22. 12. 2008 21:37

v menu navigace je označení 7.7. 2009 mi přijde jako zavádějící. Já mám ted 7.6 tam otáčení displeje je ale v 7.7 jsem si ho fakt nevšiml
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dibo 23. 12. 2008 16:17

Moje verze 7.7 ... Hlavní menu-Nastavení-Otočit displej
dibo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luig 23. 12. 2008 18:05

dibo píše:Moje verze 7.7 ... Hlavní menu-Nastavení-Otočit displej

A v čem to máš nainstalovaný? Napadá mě jedině že by WM nebo UIQ verze byla jiná než S60 páč ja to v nabídce fakt nemám
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod thomas4111977 23. 12. 2008 19:08

WM 6.1
thomas4111977
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 23. 12. 2008 19:23

thomas4111977 píše:WM 6.1

Tak tim se to zřejmě vysvětluje. Symbian verze 7.7 to neumí
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zekon 24. 12. 2008 01:47

Sygic – McGuider 2009 v7.7 pro Symbian S60 3rd:

v nastavení stačí změnit v souboru Menu.ini (E:\DRIVE\Symbian\Menu.ini) nuly na jedničky. V Menu se nově ukáže položka pro otočení displaje, tak i možnost přepnutí ovládání pro leváky.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

R.
Zekon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 24. 12. 2008 10:46

Tak to je originální návod, díky moc, vyzkoušim :-)
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 24. 12. 2008 10:48

[menu.settings]
menu.settings.leftHanded=0
menu.settings.rightHanded=0
menu.settings.rotate=0
menu.settings.gpsLogs=0
menu.settings.keyboard=0

[menu.settings.hardware]
menu.settings.hardware.wizard=0
menu.settings.hardware.baudRate=0

[menu.main]
menu.main.traffic=0

[menu.alternative]
menu.alternative.traffic=0

[menu.navigateTo]
menu.navigateTo.cityCentre=0

stačí změnit řádek rotate nebo úplně všechny?
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zekon 24. 12. 2008 12:08

Já mám změněny všechny a to z důvodu, že jsem zatím neměl noc času na zkoušení.
R.
Zekon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 24. 12. 2008 16:54

Funguje to, díky moc
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zekon 25. 12. 2008 09:56

Tak to jsem rád.

Jinak stačí změnit pouze jeden řádek. Povolíš si funkci, kterou chceš v Menu povolit.
Osobně mi ještě vyhovuje možnost nastavení na Navigovat do... Městské centrum:

menu.navigateTo.cityCentre=1

R.
Zekon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 26. 12. 2008 18:12

Jinak ještě dotaz, co znamená v menu - nastavení - pokročilé nastavení - řádek VYLOUČIT OBJÍŽĎKY? Nějak nevidim rozdíl v tom pokud tuhle volbu zatrhnu a nebo ne. Díky
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luig 28. 12. 2008 21:01

Objevil jsem problém ve verzi 7.7. Pokud nastavim upozornění na blízský bod zájmu (zvukové upozornění např. 200 m před benzínkama) a naplánuju trasu která vede právě např. kolem benzínky tak ve chvíli kdy by se měl rozezníz zvuk tak program vypíše unexpected error a vypadne. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Motyll 22. 1. 2009 10:41

No tak ted uz jen aby to vydali na slibovanem DVD. SD karta mi je k nicemu 8-S
Kdo neplatí daně, neměl by disponovat volebním právem.
Motyll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 21. 3. 2009 01:00

TomTom 6-McGuider???
Vás zdravim,
tak za měsíc bych si chtěl do své 6210Navi koupit novou navigaci, pač mi vyprší licence Nokia Maps a tu aktualizovat nechci, je moc drahá a nějaký menší nedostatky má taky (hlavně je moc ukecaná )...
Rozmýšlím a hledám diskuze o těchto dvou navigací které mám v plánu.Zatím bych bral McGuidera, je za velmi dobrou cenu a co sem četl recenze, tak se mi fakt líbí.To že nejdou aktualizovat mapy, by zas tak velkej problém být neměl, ne?Vždyť silnice se nestaví každý měsíc Vim teda že se nejedná jen o to, ale má v ČR 100procentní pokrytí ulic a to je snad to nejdůležitější, nebo ne?
Potřeboval bych poradit, kterou si vybrat, obě sou cenově supr, ted ale kterou, která má víc neduh
Díky
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 21. 3. 2009 10:38

nevyčetl jsem, mcguder vs. co?

do svého telefonu máš tyto možnosti:
mcguider (výborný poměr cena/výkon)
Garmin mobile XT (velmi velmi kvalitní)
Tomtom
Navigon mobile navigator (slušný, leccos chybí, možnost stahnout trial zkušební verzi na stránkách výrobce).

celkévě nejlepší je asi ten Garmin, ale Mcgiuder je taky fajn a je snad za polovoční cenu.
Obecní policista: "to je jako sranda?" Nezletilý (v doprovodu zletil. osoby): "ne, to je sociologický experiment." Obecní policista: "vaše občanské průkazy!"
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van dyk 21. 3. 2009 23:04

Díky, jinak vybírám mezi Navigator6 a McGuider....možná fakt asi vyjde nejlíp ten McGuider, pokud do toho tedy nehodlám vrazit přes 3000tisíce.
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 21. 3. 2009 23:21

dávat peníze za Tomtom je pdole mě vyhazování peněz. Když už ty prachy na to obětovat, tak za něco jiného!
Obecní policista: "to je jako sranda?" Nezletilý (v doprovodu zletil. osoby): "ne, to je sociologický experiment." Obecní policista: "vaše občanské průkazy!"
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van dyk 22. 3. 2009 14:10

No a nevim, jestli máš zkušenosti s Nokia Maps, ale dá se snimi srovnávat McGuider?Jen abych věděl co mě čeká, ono Nokia Maps špatný nejsou, ale odrazuje mě ta cena a ještě jen třeba na jeden rok :-] ....jediný problém u McGuidera je asi ten, že se nedají aktualizovat mapy, zase jde oto, jak moc mi to bude vadit, že?Nepoužívám navi každý den, vlastně jen občas, když frčíme na výlet, či do většího města do centra...
No ještě určitě počkám a porozmýšlím, ale díky ;-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 3. 2009 14:36

van dyk:
nokia maps jsem ještě nedržel v ruce. ohlasy jsou, že ke špicce jim ještě leccos chybí.

Mgguider podle mě patří s dalšími 4-mi výrobci ke špičce. Aktualizovat stačí jednou za rok, možná za dva. o problémech s aktualizacemi jsem neslyšel, cíleně se o mcguider nezajímám.
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zekon 22. 3. 2009 14:43

Nokia Mapy nejsou špatné, ale když už, tak rovnou Nokia Mapy III.
R.
Zekon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van dyk 22. 3. 2009 22:06

Ale pořád se za ty licence u Nokie dost platí, když si koupim TomToma či McGuidera tak to mám už napořád (je teda fakt že bez aktualizace), u mě hraje asi roli ta cena a to že od toho neočekávám žádný zázraky, jen aby dobře vedla a netahala mě přes nějaký uličky, když to jde rychlejš po silnici první třídy :-) (to se mi občas stalo ikdyž byla zadaná nejrychlejší trasa), na druhou stranu jsem o McGuideru slyšel to samý :hm
Ach jo, bude to pro mě dilema, ale snad se rozhodnu správně, ještě určitě počkám na vaše názory, abych se nepřehmát ;-)
Ale pořád nevim přesně co obnáší aktualizace těch mapových podkladů, znamená to (ted se asi blbě zeptám), že tam přibudou "nově" postavený silnice, či že tam nějaký prostě chyběj?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 3. 2009 22:41

van dyk:
zapomněl jsem, jaké máš vlastně dilema a nepotřehl jsem, v čem chceš ted radit.

Aktualizace mapových podkladu (Tomto,, Igo, Sygic, Garmin, cokolif:_): máš v zařízení soubory s programem a mapami, které pocházejí z urrčité doby. Ty tam fyzicky můžeš mít a používat je třeba i v duchodu. Výrobce vydává aktualizované mapy řekněme jednou za 1/4 roku. díky neustálým změnám v dopravě ty tvoje staré se stávajíjí čím dál víc neaktuálními. A jednou uznáš za vhodné, že už tě serou, jak spousta věcí za x projetých kilometrů je jinak než v mapách. Nejde o nic fatálního, máš svůj mozek a aktuální změny na vozovce ti docvaknou. Ale chybějící přivaděč třeba dokáže pokazit den:-). A ty se jednou nasereš a rozhodneš se aktualizovat mapy. někdo má roční předplatné (tomtom, kdyžtak opravte), někdo jednorázový nákup nových map (Igo), někdo jednorázovku nebo třeba na přístroj doživotní aktuliazaci (garmin, kdyžtak opravte tvrzení). Vždy za poplatek! Někdo zdarma "si vypůjčí " nelegálně na netu.

Pokud nemám paušál, aktualizovat mapy jednou za rok až dva si myslím stačí.
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van dyk 24. 3. 2009 23:03

Ok, díkes za pomoc ;-)
Tak v mém případě, by ste se rozhodli pro TomTom Navigator 6 nebo McGuider?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 25. 3. 2009 00:55

mcguider kvili ceně. při ceně ekvivalent Tomtomu raději garmin!!! a i ten navigon vypadá pěkně. Tomtom jsou podle mě vyhozené peníze. za ty samé peníze nabízí mín než garmin a případně Navigon.
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van dyk 28. 3. 2009 15:57

Podporuje tato aplikace otočení dispeje?U Nokia Maps to nejde, což je taky škoda :-]
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 28. 3. 2009 16:06

VD: ano. Podporuje.
R.

edit: když se pořádně podíváš, zjistíš, že už se to zde řešilo.
Zekon
Návštěvník

Odeslat příspěvekod van dyk 28. 3. 2009 16:26

jj, našel sem to, sorry, příště pohledám víc ;-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 29. 3. 2009 17:08

A ještě jeden dotaz. Taky se při spuštění aplikace, připojí k síti jako je to u Nokia Maps?
Tam je to jen na pár sekund.
Myslim, že do McGuidera brzo pujdu :-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 10. 5. 2009 15:24

^^
Tak už ho vlastnim.Chvilku mi teda trvalo, než sem se rozhoupal, ale nakonec to vyhrál právě Sygic.
Ještě sem ho ani nevyzkoušel na ostro, pač sme měli odjed na dovču a kykslo nám bohužel auto, takže ve středu, když to dopadne, tak novou navigačku prubneme. :-)
Jediný na co bych se ted rád zeptal, je to, jestli jde u 6210Navi nějak změnit (v nastavení jsem to nenašel), spouštění navigace.Jde o to že NokiaMaps se spouštěli hvězdičkou a já právě nemůžu přijít na to, abych právě tou hvězdičkou spouštěl McGuidera.A vůbec mi hlavně stará navigace nejde odinstalovat.Pořád mi tedy straší ve founu.
Ještě jeden dotaz.
Je možné nějak McGuidera zálohovat?Nebo když mi třeba vyhoří uplně telefon, zůstává to na kartě?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 29. 5. 2009 14:03

Ahojte,
ví někdo, jak se odstraňují oblíbené položky v Sygicu?Nějak na to totiž nemohu přijít :-]
Díkes
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 30. 5. 2009 21:27

cesta z Prahy na jih,me dnes dost namíchla!Několikrát během cesty mi navigace spadla.Z ničeho nic to hodí hlášku Ex...error (ted vám nepovím přesně to slovo,ale uz tu někde padlo:-) )
Čím by to mohlo být?Je to na reklamaci?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 31. 5. 2009 21:56

:grr:
tak a dneska mi došla trpělivost!!!!Samozřejmě si to frčim po Praze do Kbel z Chodova a co čert nechtěl tak opět (jen v Praze), Extented error!!!!A to několikrát za sebou, prostě spadne, ja ji nahodim objevi se mapa a bum!!!!No jasná věc, že sem tu správnou odbočku minul >:-(
Připadá mi že padá ve větších městech bo co, ale to asi nemá vliv, když ji hned po spuštěni vlezu do menu, tak to je v poho, hlasová běhá, ale jen pustim map tak Error!!!
A fakt mě to štve, budu ji muset reklamovat, tedy pokud mi to vezmou a neni chyba někde jinde :-\
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 2. 6. 2009 14:44

mám pocit, že to hodí tuto hlášku "unexpected error"
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 14. 6. 2009 09:55

Mám úplně ten samý problém. Jel jsem v neznámém terénu po kruháči a čekal na pokyn, kde mám vyjet, jenže mi to začalo pořád padat. Musel jsem ho projet snad 3x dokola a nakonec jsem si stejně musel tipnout ten správný výjezd, naštěstí dobře. Pokud by někdo přišel na to, jak to odstranit, byla by to dobrá navigace.
Ready
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 14. 6. 2009 11:28

:-]
No konečně někdo zareagoval, akorát teda s pomocí nikdo :oops:
Zkoušel sem ji na stránkách McGuidera aktualizovat, ale ještě sem ji nezkusil za jízdy ve větším městě třeba, tak nevim zda-li to vůbec pomohlo.
Jak se m psal, zatim mi spadla jen v Praze (někde na Chodově) a v Hradci Králové.
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 22. 6. 2009 20:12

:D
Tak sem si dnes jen tak hrál s McGuiderem a snažil sem se přijít na to, proč to padá s hláškou "unextanded error".

Zadal sem si simulaci trasy kde se mi to přibližně stalo a i v simulaci to padá a pořád na tom samém místě...Pak mě jen tak napadlo, otočit displej (6120 Navigator v nastavení, snímač-zapnuto) a problém vyřešen!!!!!!!!!(teda jen v simulaci, ale předpokládám, že to bude stejné i v realu)

Nevim proč to tak je, jestli je to v dokreslování map, nebo v něčem jiném, ale je to aspon trochu potěšující zpráva, takže pokud váš telefon, podporuje otočení displeje, rozhodně ta navigace funguje líp na šířku.

Problém u mě je ten, že mám držák do auta přímo od Nokie a tam mi to nejde nainstalovat, abych dal founa na šířku, takže se stim budu muset poprat.

Není to zaručená pomoc, ale jak sem psal, několikrát sem to zkoušel v simulaci projet chybové místo a po otočení displeje to bylo bez problémů!!!!!!!
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepavondepo 23. 6. 2009 00:33

re: Audis - je potřeba i říci, že když aktualizojete Garmin na "současné" mapy, tj 2010.1 či jak to Navteq čísluje, tak stejně dostanete mapy minimálně 5 let staré, ale spíše ještě více. TeleAtlas má mapy aktuální, což znamená loňské. A teď nemluvím o číslech popisných, ale o chybějících ulicích, silnicích a křižovatkách!!!
pepavondepo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod warhead_cz 23. 6. 2009 09:57

chyby tam jiste mohou byt ale treba novy usek R6 na prahu mel navteq o kvartal a neco drive nez teleatlas ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rom35 23. 6. 2009 19:09

pepavondepo píše:re: Audis - je potřeba i říci, že když aktualizojete Garmin na "současné" mapy, tj 2010.1 či jak to Navteq čísluje, tak stejně dostanete mapy minimálně 5 let staré, ale spíše ještě více. TeleAtlas má mapy aktuální, což znamená loňské. A teď nemluvím o číslech popisných, ale o chybějících ulicích, silnicích a křižovatkách!!!

Tohle je nesmysl. Naopak Navteq má silnice podle mé zkušenosti všechny, včetně polních cest a místních komunikací, které TA nemá. Navteq je bohužel nemá zatříděné a nerozeznává na nich hlavní a vedlejší, proto se v okolí malých vesnic může lehce stát, že vás to povede po zkratce pro traktory - známá chyba navigonů. Pozor, není to chyba navigace, ale mapových podkladů.
navigon 2100, MN6.5, unlocked
rom35
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 5. 7. 2009 08:47

S tím otočením displeje to je geniální. Včera jsem s tím projel celou Prahu a ani jednou to nespadlo. Telefon mám teď umístěný přímo před budíky na přístrojové desce, kde drží pomocí nanopodložky a jezdí se tak docela dobře. Všiml jsem si, že při zobrazení na výšku se mi nikdy nezobrazila cedulka s nápisem měst, kterých se mám držet, tak jestli to nebude tím, že to padá.
Ready
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 5. 7. 2009 20:13

:-D
jj, super že sem dokázal pomoct!!!!
Zrovna včera sme byli také v Praze a na šířku nezklamala!!!S těma cedulema je to tak.
Mějte se ;-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 5. 7. 2009 20:17

...jo a stím držákem od Nokie sem to také vyřešil.No nebylo co řešit vlastně, pač přímo pod cedulkou Nokie, která se sundá, je povolovací šroubek a objímkou telefonu můžete krásně otáčet, ale to majitelům tohoto držáku nemusím asi vysvětlovat, pač když mi to přišlo balíkem, stejně sem to musel sestavovat :-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 12. 7. 2009 08:14

Tak mám bohužel po radosti. Hrál jsem si s nastavení a pak to začalo zase padat i s nastavením na šířku. Ale mám za to, že je na vině právě to Nastavení Zobrazení. Když dám něco jiného než plné, tak to padá. Teď jsem to zkusil ještě vypnout úplně, tak uvidím.
Ready
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 14. 7. 2009 14:35

:-|
Tak to je na prd, to mě to funguje jak sem psal i na těch místech, co mi to padalo...
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 29. 7. 2009 21:48

pri spúšťaní mi vypisuje chybu " disk error ". Nevie niekto čo s tým? Už som skúšal inštaláciu na kartu aj do telefónu ( Nokia 6220 ). Stále to isté.

dodatok : problém vyriešený, resp. zmizol. Len keby som vedel, čím to bolo.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 7. 2009 10:49

Já mám problém s nastavením levoruký - pravoruký.
Levoruký režim funguje správně ale pokud zvolím pravoruký tak se pouze přehodí popisky na displeji ale tlačítka svoji funkci nezmění. Stisk levého kontextového tlačítka vyvolá tak funkci zobrazenou nad pravým tl. a naopak. Neví někdo co s tím? Jsem pravák a ten levoruký režim mě moc nesedí.
Mám Nokii N96.
myšpulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Solverino 25. 8. 2009 22:12

Zdravím všechny, používám McGuider 7.7 na Symbianní Nokii E71, předchozí verze byla naprosto OK, akorát neuměla novější mapy, tak jsem nahodil 7.7 build 1458D a trpím jak zvíře, trvá to stráááášně dlouho než se zafixuje poloha dle integrované GPS a čekám a čekám.... :grr: předchozí verze to nedělala... když nahodím Nokia Mapy tak se chytne GPS během několika vteřin, pak típnu a vrátím do McGuidera a ten už se taky našel....
Pozorujete i vy ostatní výrazné zpomalení fixace polohy (nebo mám něco špatně nastavené)? ;-]

EDIT: asi vyřešeno, chyba nebyla v HW telefonu (GPS), ale v SW, vyřešeno upgrade na verzi 7.71 - zdá se vše OK, ještě otestovat navigování... :) takže jsem si sám sobě odpověděl.
Solverino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PonciK69 7. 9. 2009 18:24

Hezký večer,
jsem tu nový a rád bych se zeptal jak vyřešit tento problém:

Mám mobil SonyEricsson W960i a v něm " pokradenej" na zkoušku Sygic McGuider 7.71.3630 k tomu BlueTooth GPSku, GPSka komunikuje s mobilem i aplikací, která se normál sputí, ale v aplikaci nejsem schopen zaktivovat mapy pro ČR a SK, které k tomu byly přidány, zkoušel sem i jakýsi *.exe co z čísla zařízení vyrobil aktiv. kód bohužel nic. ^^ .

Nemáte nějakou radu, jak na to? ;-) ?

A předem díky moc :D
PonciK69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luig 7. 9. 2009 20:17

Tady ti pšenka nepokvete, pokud tu tvůj dotaz vůbec zůstane...

Na to máš jiný fóra
Luig
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dajk 2. 11. 2010 14:10

Zdravim,
dlouho tu nikdo nebyl, tak snad mi někdo dokáže odpovědět :-]
Bude mi McGuider 2009, který sem si zakoupil tehdy na 4Gb kartě, fungovat na novém founu LG Optimus One, to znamená, jestli pujde nainstalovat na OS Android 2.2 ?
Někde mi psali že ano, ale instalační soubor mám na kartě jen na Symbian, nebo Windows, tak nevím.
Díky za případnou pomoc ;-)
dajk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 2. 11. 2010 18:21

Když tam nemáš potřebný soubor (koncovka apk), tak to logicky nenainstaluješ. Napiš prodejci a dohodni se s ním.
R.
Zekon
Návštěvník

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor