Garmin Mobile XT v5

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod piErcE 18. 10. 2009 13:54

Topeko píše:Díky za odpověď.
Stejně se mi to ale nezdá.První co jsem zakliknul byly nezpevněné a placené silnice,ale stále mě to vede na nezpevněnou cestu i když tam vede krásná silnice 2.tř.Nakonec jsem zakliknul všechno a nechal jenom silnice hlavní.Situace se nezlepšila.Stále to vede na nezpev.silnice.Není to ojedinělý případ.Stává se to neustále.Jsem z toho na prášky.To samé se stává,když přidám zastávku na trase.Dovede mě to do bodu zastávka a potom to vede zase zpět a potom do cíle.To znamená,že najedu ještě jednou tolik km.Také bych potřeboval český manuál na ty mapy.Nic jsem tady nenašel.Díky


Ještě bych poslal místo kde se to děje.Je to rybník Milavý u obce Velká Turná okr.Strakonice


Bohužel neuvádíte s jakými mapami navigujete. Nicméně, bez ohledu na to, bude chyba na 100% v nastavení vašeho garmina. Projezdil jsem s garminem po tyhle republice desitky tisic km, a nikdy jsem se s takovym probleémem nesetkal.

1) ověřte , zda máte typ navigace "auto"
2) nastavte si "nejrychlejší" trasu
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod all in one 18. 10. 2009 14:12

A ještě jednu poznámku - podívejte se do nastavení zda máte zapnutou pouze jednu mapu. Jako druhá aktivní může být pouze Adresy CR1, jinak se "hádají"...
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod Topeko 19. 10. 2009 17:09

Zdravím.Díky za vaše reakce.Telefon N82 jsem koupil v bazaru a při prohlížení jsem zjistil,že tam jsou mapové podklady Garmin MobileXT verze 5.00.20s 60.9.Vůbec nevím co to znamená a ani jestli je to starý nebo nový.Na internetu jsem si stáhl nějaký návod a začal jsem to používat.Nastavený to mám správně tzn.auto,zakázat nezpev.vozovky a nejrychlejší trasu.Také jsem si dokoupil GPS Modul LW 4,aby byl signál 100%.Přesto mi to na rovné cestě začne přepočítavat a žene mi to úplně jiným směrem,aby to po pár stech metrech znovu přepočetlo a vedlo to zase zpět.Úplný horor je přidávání bodů.Připadá mi to tak,že Garmin má určite trasy a těch se za každou cenu drží.I kdyz jine cesty jsou lepší a kratší.Nevím čím to je a proto jsem vás požádal o pomoc.V navigacích nejsem žádný nováček.Doma mám GO CLEVER a TOMTOMA.
Ještě jednou vám děkuji za jakoukoli reakci a radu.Topeko
Topeko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod all in one 20. 10. 2009 16:49

Jestli máte aktuální verzi zjistíte zde:
https://buy.garmin.com/shop/store/downl ... &pID=11413
je tam volně stažitelný upgrade.
GMXT používám v PDA, problém s přepočítáváním jsem zažil pouze jednou a přisuzoval jsem to přechodnému výpadku v příjmu signálu.
all in one
Junior

Odeslat příspěvekod radekhp 6. 12. 2009 14:39

Zdravím všechny ;-) Mám jeden problém s GMXT 5.00.50.9 :-( Nejdou mi do telefonu nahrát trasové body přes MapSource. Sice se mi v adresáři Garmin/gpx vytvoří soubor current.gpx, ale po zapnutí GMXT v položce Oblíbené s emi trasové body neukážou :-S ..... má někdo stejný problém :?: ..... ví někdo kde by mohla být chyba :?: ..... předem děkuji za každou radu :idea:

A ještě jedna otázka :?: Podporuje GMXT funkce Lane Assist a 3D budovy :?:
Svobodou všech psíků je vztekle poštěkávat na slony, svobodou slonů je jít si dál svobodně svojí cestou ...
radekhp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod piErcE 6. 12. 2009 15:05

k te posledni otazce - NE
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod uku 19. 1. 2010 12:40

... ale po zapnutí GMXT v položce Oblíbené se mi trasové body neukážou :-S

zkuste po spusteni Garmina:
a) Nastroje - Sprava udaju - kurzor na Moje mista - stisknout leve kontextove tlacitko (Sprava) a zvolit polozku Importovat soubor GPX
a nebo
b) Nastroje - Sprava udaju - kurzor na Vlastni sady POI - stisknout leve kontextove tlacitko (Sprava) a zvolit polozku Importovat soubor GPX

Nekde by se to objevit melo... :-) (Predpokladam, ze GPX soubor je spravny)
E51 Black Steel (fw 200.34.36) + microSDhc 8GB SanDisc + Evolve goTraxx
uku
Junior

Odeslat příspěvekod radekhp 28. 1. 2010 17:37

@uku: ... díky už mi stejný postup poradil kamarád, takže už vše funguje jak má ;-)
Svobodou všech psíků je vztekle poštěkávat na slony, svobodou slonů je jít si dál svobodně svojí cestou ...
radekhp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uku 28. 1. 2010 22:54

neni zac - vzdy jsou lepsi 2 odpovedi nez zadna... :-)
jen si dovolim malou poznamku - kdyz zjistite odpoved na svoji otazku, klidne ji dopiste do sveho prispevku - mozna tim usetrite cas ostatnim ale hlavne tim mozna pomuzete i nekomu jinemu se stejnym problemem
E51 Black Steel (fw 200.34.36) + microSDhc 8GB SanDisc + Evolve goTraxx
uku
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 20. 1. 2011 15:29

Nevíte, proč se mi v mapě vůbec nezobrazuje značka s rychlostním limitem? Dřív to ukazovalo, na předchozím mobilu a starší aplikaci garminu. Teď mám N8 a poslední verzi Garmin XT a ať dělám co chci, tak značky s rychlostí nejsou vidět a taky nic nehlásí překročení rychlosti, přestože jsem tam POI s radarama nahrál a v menu si oznamování vybral.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 20. 1. 2011 16:10

predchozi app byla stejne platformy ? a je stejna mapa ?
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindra999 20. 1. 2011 16:25

Jo, symbian verze, ale , mapy novější. Ty samý mám ale v HW navigaci garmin nuvi a tam to značku rychlostního limitu ukazuje a překročení hlásí.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 21. 1. 2011 08:01

Hmm to je divne, bo tu znacku tezko ovlivnime ta tam bud je nebo neni :D
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SlashKO 13. 6. 2011 11:14

Zdravím, mám GXT ve verzi 5.00.20w a mám problém se záznamem trasy.
Jak ji dostat z telefonu?
Ve verzi, kterou jsem měl předtím bylo Export to GPX, teď to nemůžu nikde najít :-(.
poradíte mi někdo? Popřípdě jinej program, jen na gps log (rychlost, trasa, výška).
Mám HTC Touch Diamond 2 s Wm 6.5
SlashKO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod all in one 13. 6. 2011 13:43

Používám s kolegou MapSource a jak z PDA (WM), tak z telefonu (Symbian) stahujeme data o prošlé stopě bez problémů - kliknout na "přijmout ze zařízení".
all in one
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků