Topeko píše:Díky za odpověď.
Stejně se mi to ale nezdá.První co jsem zakliknul byly nezpevněné a placené silnice,ale stále mě to vede na nezpevněnou cestu i když tam vede krásná silnice 2.tř.Nakonec jsem zakliknul všechno a nechal jenom silnice hlavní.Situace se nezlepšila.Stále to vede na nezpev.silnice.Není to ojedinělý případ.Stává se to neustále.Jsem z toho na prášky.To samé se stává,když přidám zastávku na trase.Dovede mě to do bodu zastávka a potom to vede zase zpět a potom do cíle.To znamená,že najedu ještě jednou tolik km.Také bych potřeboval český manuál na ty mapy.Nic jsem tady nenašel.Díky
Ještě bych poslal místo kde se to děje.Je to rybník Milavý u obce Velká Turná okr.Strakonice
Bohužel neuvádíte s jakými mapami navigujete. Nicméně, bez ohledu na to, bude chyba na 100% v nastavení vašeho garmina. Projezdil jsem s garminem po tyhle republice desitky tisic km, a nikdy jsem se s takovym probleémem nesetkal.
1) ověřte , zda máte typ navigace "auto"
2) nastavte si "nejrychlejší" trasu