Nejlepší offline navigace na android dle vašich zkušeností

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petison 20. 12. 2017 14:55

Waze je pouze on-line ,ale dle mne asi nejlepší.Jinak ještě je dobrá Dynavix.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Helle 2. 1. 2019 01:22

Na SW na navigace jsem tak trochu ujetý a vyzkoušel jsem snad všech, co existuje ( i ty "jako koupené"). Vždy jsem považoval za nejlepší off line navigaci IGO.
Potom jsem byl asi 3 roky z androidu pryč a byl jsem u Lumií, ale vrátil jsem se z mnoha důvůdů zpět k androidu. Teď mám Lenovo P2 a jsem s ním úplně nadšený - výdrž. Upozorňuji, že jsem začínal na Palmu TT, takže jsem už nějaký pamětník chytrých telefonů.
Nyní k té Tvojí otázce.
Objevil jsem na jednom foru navigaci s takovým divným názvem : Magic Earth Navigation & Maps. Je na Google Play zdarma https://play.google.com/store/apps/deta ... magicearth , je na celý svět.
Takže mám v mobilu pouze Waze ( a samozřejmě mapy strejdy Googla-to je dáno systémem, ale na navigaci je nepoužívám ) a tuto navigaci. Doporučuji minimálně vyzkoušet a podle mě nemá chybu ( jsou tam hodně aktuální mapy, i třeba silnice, které se teprve reálně budují ( obchvat Krnova) a navádí velmi dobře. :tleskani
Helle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiri.Kuchta 10. 2. 2019 20:29

Nelepší offline ? Asi Locus. V základní verzi zdarma, ale pro slušné použití to chce pár korun připlatit. Vhodný jak pro turistiku, tak i pro geocaching a navigaci po silnici prý zvládne taky. Výhoda - free OSM mapy pro celý svět. Osobně ho sice nepoužívám, stačí mi specializovaný program pro geocaching aDrake a pro silnice Waze.
Jiri.Kuchta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiASX 17. 2. 2019 15:35

Mam jak Locus Map, tak Magic Earth, Locus je na autonavigaci nepouzitelny dle me, asitak jak Mapy od seznamu, Magic na autonavigaci nejlepsi a to mi driv vyhovovalo pouze iGO. Locus zas nejlepsi na geocaching.
MiASX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vagi 17. 2. 2019 19:38

Jsem "odkojen" iGO, ale doba trošku pokročila, takže, Magic Earth neznám, vyzkouším. Díky za tip ;-)
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 28. 3. 2019 20:42

Magic Earth - funguje celkem v pohodě, má vše, co potřebuji, jsem spokojen.
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod petison 31. 3. 2019 07:01

Taky spokojenost s Magic Earth. Perfektní navigace s jednoduchým a přehledným ovládáním.
petison
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadoba 8. 4. 2019 01:53

Google Maps.
nadoba
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků