Telefon s výbornou GPS, multitasking, baterie - cca 7k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kupka2 28. 11. 2018 09:38

Čau,

Hledám telefon, který bude mít spolehlivou GPS - denní využití, lepší baterie (abych hlavně nemusel nabíjet každý tri hodiny jako u Huawei P8 lite, který vlastním už nějaký rok) a měl by zvládnout více spuštěných aplikací najednou. Celkovou cenu vidím okolo 7k.

Premýšlím zatím nad:
Honor 8X - tam mě mrzí absence USB C
Xiaomi MI 8 Lite
Huawei P20 lite

Nějaký doporučení na jiný telefony, nebo zkušenosti s těma, který jsem uvedl.

Díky!
kupka2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2018 10:08

Asus Zenfone Max Pro M1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kupka2 28. 11. 2018 11:02

Dík za tip, ta baterka je fajn, ale stejně jako Honoru mu chybí USB C a pokud bych si měl vybrat mezi těmito dvouma bez rychlonabíjení, tak by to byl nejspíš Honor, uz kvuli fotáku, design, výkon(?)
kupka2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2018 11:40

Takže kvalitní foťák, GPS, USB-C, silná baterie... a za sedmičku... moc toho na výběr nebude, jestli vůbec něco
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kupka2 28. 11. 2018 12:20

Ten budget muzu o neco navysit, fotak az tolik dulezitej neni, baterka muze byt v normalu (srovnavam to s mojim huawei p8 lite- ten ma opravdu malou kapacitu baterie). Jde mi o GPS, multitasking. V tom pripade co jsi uvedl bych asi sahnul po Honor, ale sam radsi uprednostnim neco s USB C - xiaomi, P20 lite, propripade kdyz nekdo navrhne neco dalsihi .Jsem rad za kazdy tip a nazor. Diky ti!
kupka2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2018 13:04

co třeba Asus Zenfone 5 ZE620KL
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 28. 11. 2018 13:40

Za 8 v maxshopu LG G6,IP68,usb c,gorilla glass kolem dokola,baterka drží slušně,always on displej,HDR,foťák s dvěma ohnisky a stabilizací.
standavfr
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků