Slevovy kod na Samsung S8 do obchodu s cashbackem

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Blondak38 4. 4. 2018 11:30

Rád bych si pořídil nástupce LG G Flex 2.

Podstatnými vlastmosti pro mě jsou:
- dobrý foťák (na děti, pro focení i v interiéru)
- solidní výkon na práci (mám antivir + firemní e-mailové řešení) - zde předpokládám 4+64 GB paměti
- NFC
- dobrá viditelnost na slunci (v tom je Flex opravdu špatný)
- plusem, ale nikoliv podmínkou je voděodolnost

V rámci nového cashbacku mě oslovil Samsung S8. Ale je opravdu na samé horní hranici toho, co chci do telefonu investovat (spíš nad tou hranicí). Mnoho prodejců, které jsou zahrnuti do současného cahsback programu navíc k telefonu nabízí zdarma další příslušenství (např. CZC nabízí gratis DeX a premium servis).

Rád bych však telefon koupil s nějakou slevou. Občas mívá např. Euronics night shopping s 10% slevou, ale ten očekávám v horizontu několika týdnů.

Nemáte někdo slevový kód na tento produkt do některého obchodu, kde nabízí S8 s cashbackem? Datart, Electroworld, Mall, Kasa.cz (ten 4% kupon mam, ale je to dost málo), Euronics, CZC, Mobil pohotovost, Smarty, Hura mobil, Sunnysoft, Softcom aj.
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod Blondak38 4. 4. 2018 13:46

Nikdo nic?
Blondak38
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 4. 4. 2018 16:38

Megapixel.cz prodává S8 za 17k, tzn. s cashbackem za 13000. Smarty.cz má stříbrnou verzi za 17200.
Taky pokukuju, ale ještě si počkám, jestli se něco neobjeví.. Třeba O2 v rámci O2 odměn by mohl mít akci jako v lednu.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 4. 4. 2018 17:00

Já bych ti poradil, pokud jsi už nevyužil zřídit si u Mall.cz kreditní kartu, kdy dostaneš poukaz na 2000kč na útratu.
Sám jsem to takto nedavno využil na zboží co jsem opravdu chtěl a kreditku jsem pak u banky zrušil.
Je to docela nestandartní, ale možné řešení.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Blondak38 5. 4. 2018 07:59

Beru to na IČO, takže tato možnost padá, ale díky za tip.
Blondak38
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků