Mobil se slusnym fotakem a navigaci okolo 5-7 tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RG 19. 1. 2018 10:20

Zdravím, rozbilo se mi sklo na Nokii 920 a tak shanim nahradu, protoze vymena skla stoji stejne jako nova Nokie. Poradite mi prosim mobil okolo 5tis (maximalne tak 7tis) s dobrym fotakem (ta Nokie ma Carl Zeiss fotak, chtel bych, aby fotky byl prinejmensim stejne kvelitni) a idealne aby mel zabudovany software na navigace? Nevim, jak navigace presne funguji, treba to jde stahnout jako aplikaci, ta Nokie to mela nainstalovane primo pri koupi. Kdyztak prosim poradte i dobrou navigaci. Diky moc. Premyslel jsem nad iPhone 6, ale docetl jsem se, ze se zpomaluje, takze beru vsechno...
RG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 1. 2018 11:15

Huawei P9
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 19. 1. 2018 20:40

Pockal by som na Nokiu 6 (2018) ... na Android sa potom daju nainstalovat HERE Maps, ktore funguju offline :)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 20. 1. 2018 11:56

Ano, s tou Huawei P9 se dá souhlasit...nová už pod 7k, bazar i za 4k:
https://mobilni-telefony.heureka.cz/hua ... dual-sim/#
Hlavně pozor na verze "Lite" to je levnější osekaná verze. Protože když někam napíšeš Huawei P9, jako nejlevnější vyskakují první ty Lite verze.
A zdarma OFFLINE navigace pro celý svět je podle mě asi nejlepší ta Here We Go, jde vlastně o pokračování té tvé navigace z Windows Mobile:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e.app.maps
Projel jsem s ní východ i západ USAbez jediného problému.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 1. 2018 12:40

solidni katastrofa, pro usa asi good, nicmene ted ji testuji oproti maps me co jsem pouzival v latinsky americe, ukaze to ulice, aplikace maps me vsechny bary, smenarny, obchody, autobusovy zastavky, proste vsechno a v celkem pr.eli sveta lezici 20km za Havanou.Tato navi zvladla 1, slovy jeden bod zajmu.Takze nepouzitelny v jakykoliv exotictejsi destinaci
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků