5", 5K, nemusi byt dual

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod plesgo 2. 1. 2018 12:42

Ahoj,

prosim o radu s nakupem.

5 palcu (mam male ruce - vetsi ne, pls - kdyby to byla fakt pecka, tak jeste snad 5,1),
kolem 5K +/-, nemusi byt nutne dual (to je mi jedno)
Mel by mit slusny fotak
Doma nemam nic od Jablicek, takze Android.

Narazil jsem na Huawei Nova, nebo Xiaomi Redmi 4X 3GB Global, ale jsem naklonen Vasim myslenkam...

Diky moc za rady.

Honza
plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2018 13:17

Lepší fotoaparát bude mít Huawei Nova, jenže v CZ distr. stojí skoro 7tis.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plesgo 2. 1. 2018 13:22

plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2018 13:41

Pokud si pozorně přečteš reklamační řád, zjistíš, že reklamace se uplatňuje buď zasláním do eshopu nebo dodáním na prodejnu, nikde ani zmínka, že lze také reklamovat v autorizovaném servisu. Takže podle mne jde o EU distribuci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plesgo 2. 1. 2018 13:53

Hmm... podvodnici.
Ten priplatek za to asi nestoji...

Clovek by chtel telefon a na vyber toho moc neni :D

Nebo, kdybych prekousnul jeste vetsi uhlopricku... mel bys v rukavu nejakou pecku pomer cena/vykon/kvalita fotaku, prosim?
plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 2. 1. 2018 13:59

V této ceně bych assi hledal mezi Lenovo Moto. Třeba takové G5s má 5,2 palce a fotí velmi obstojně...
Vaso00
Junior


Odeslat příspěvekod Baf13 2. 1. 2018 14:42

Momentálně je v Elektroworldu HTC U Play za 5000,-
https://www.electroworld.cz/htc-u-play- ... ytry-mobil
Neváhal bych.

Tak bohužel v eshopu už je vyprodáno, ještě před hodinou byl skladem.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 2. 1. 2018 15:11

Kvuli fotkam by mohl jit i J5 2017, na Alze za 4500,-
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2018 15:17

Huawei P10 Lite by také mohl být dobrou volbou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plesgo 2. 1. 2018 15:31

Dekuji vsem za odpovedi!

Honor 6x moc velky.
HTC neverim, navic recenze, ktere jsem nasel nic moc.
J5 malo ram, mala vnitrni pamet
nejlepsi zatim Huawei P10 Lite vypada nejlepe.
plesgo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Baf13 2. 1. 2018 15:56

Pokud ti nevadí cena 6k v ofic. distribuci, tak P10 Lite je dobrý telefon. V rodině máme 2 a je velice svižný a dobře fotící, ale taky hodně kluzký diky skleněné zadní straně.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod MrFail 3. 1. 2018 13:07

A čo P9 Lite (2017) alebo PO Lite mini?
MrFail
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 3. 1. 2018 13:46

P10 lite bych určitě také doporučil. Prošlo mi rukama v posledních asi 2 letech těchto pár telefonů: P8lite, P8, S6 edge, Xiaomi Mi5, Xiaomi Redmi Note 4, S8. Byl jsem překvapen, jak Huawei vylepšil řadu lite a konkrétně tedy P10 lite. Rychlé nabíjení je samozřejmostí, dobrá výdrž v single sim (průměr 6hod.SOT), kvalitní zpracování - kovový rámeček + sklo a telefon je ve finále lépe vypadající jak plnohodnotná P10, kvalitní FullHD LTPS IPS panel (skutečně mě překvapil kvalitou) většinou právě na tomto výrobci šetří u levnějších telefonů. Samozřejmě já jsem třeba náročnější a pokud bych porovnával s top telefony, tak je znát horší foťák, méně výkonu - na hraní her, nicméně emui a běžná práce v něm je velmi svižná. Chybějící type-c, pouze 32GB a 3GB ram - což je shodné s konkurencí.

Dále jsem tak trochu fanouškem Xiaomi a určitě bych jej doporučil, ale musím uznat, že mezi těmi z mého pohledu levnými telefony okolo 5-6 tisíc je P10 lite velmi zajímavou volbou. Nedávno se mi podařilo sehnat do rodiny novou P10 lite s 2letou zárukou na jednom nejmenovaném aukčním portále za cenu okolo 4,5k. Za danou cenu, skutečně super kousek.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 3. 1. 2018 19:49

P9 Lite Mini, Nova Smart, Redmi 4x do cenově hranice se vejdou všechny.
Já se mezi nimi také rozhodoval , chtěl jsme něco kompaktního a ač měl cenový rozpočet vyšší, vzal jsem Xiaomi Redmi 4x, jeví se mi jako nejlepší volba.
Něco málo píší v obecné diskuzi a příjemnou třešničkou na dortu je Infraport.
Ten má dnes jen málo telefonů, dokáže suplovat pokud se podaří v obslužné app naučit,, více ovladačů domácí elektroniky.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků