Nástupce iPhone 7 Plus

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pozoris 29. 6. 2017 11:46

Začínám se poohlizet zpět po nějakém androidu, ovšem nabidka je veliká a rad bych vaše doporučení s čím jste spokojeni apod...

Požadavky - kvalitní fotoaparát, vodě odolný, svyzny, kvalitní zpracování
Pozoris
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 29. 6. 2017 12:18

Nabidka moc velka neni, protoze letos se moc top Androidy nepovedly. Je tady Galaxy S8, ktera je uzka jak vyzle, S8+ uz je hodne velka, navic zahnute displaye jsou neprakticke (plus samozrejme obvykly Samsung bloatware). Z "rovnych" telefonu je na trhu HTC U11, ktera vypada hrozne lacine, XZ Premium s obrovskymi ramy a LG G6 s rok starym HW za zenitem, pripadne Oneplus 5, ktery je preci jenom pomerne omezeny, ale asi nejblizsi tomu stavajicimu Iphone. Pak uz jenom dalsi Cinani (Huawei + Honor), kteri slapou hodne nahoru, ale furt to neni vyslovene high end.
Naposledy upravil Dusan dne 29. 6. 2017 12:31, celkově upraveno 1
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pozoris 29. 6. 2017 12:23

Díky za info, osobně se mi líbila G6 (dříve jsem měl G3 a byl to nejlepší mobil). Každopádně zas nemusí určitě vyrovnat se iPhonu. O to vůbec nejde, asi největší požadavek mám na fotoaparát.

Ještě mne napadl Huawei Mate 8..?
Pozoris
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 29. 6. 2017 12:28

Pokud hde o fotoaparát, tak Huawei P10 Plus, pak vyrovnane, dle ceny sestupne : Mate 9, P10, HONOR 9


Na Huawei máš bonus celoevropskou tříletou firemní zaruku a zaruku tri mesice výměny rozkrapleho displeje..

http://consumer.huawei.com/minisite/cz/ ... index.html
Naposledy upravil Xr33 dne 29. 6. 2017 12:31, celkově upraveno 1
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 29. 6. 2017 12:31

Já bych volil mezi LG G6 a Huawei P10+.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dusan 29. 6. 2017 12:33

LG G6 mne prislo jako nejlepsi konstrukce z letosnich modelu, protoze je opravdu pohledny a dobre konstruovany. Bohuzel ty obstarozni streva mi ho vyradili ze souteze, nikdy jsem nemel nic jineho nez top modely a nebudu si zvykat na middle range.
Huawei P10 Plus je ekonomicky nesmysl, protoze nema nic jineho nez levnejsi cinsti bratrici a je za naprosto nesmyslnou cenu. Pokud Cinana, tak krome specifickeho Oneplus 5 bude Honor 8 Pro v padlech a nebo Honor 9 v mensich telefonech. Zejmena ten druhy prodavany za deset tisic je asi vubec nejlepsi pomer cena/vykon na trhu.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xr33 29. 6. 2017 13:03

tazatel měl prvotní požadavek

Požadavky - kvalitní fotoaparát,



Tak Huawei P10 Plus má nejkvalitnější fotoaparát, není to ekonomický nesmysl, někdo to ocení, další mají fotoaoaraty stejne kvality, výkonové jsou na tom stejně, jsou Nové.
Tebou uváděný Huawei P9 je o generaci starší, jen pro pradek.. ;-]
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 29. 6. 2017 21:38

Tak jestli upřednostníš Oneplus5 před Huawei P10+, když chceš opravdu kvalitní foto, tak těžko radit, no. Jako ekonomický nesmysl se mi to také nezdá.
opasino
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků