Nubia N1 nebo jiny do 6500k

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 11. 2. 2017 19:10

Dobrý Den, chci zakoupit Nubia N1 u kterého není pro mě důležité:

1) fotografovaní
2)GPS
3)otisk prstu na zadní straně mobilu

Co požaduji:

1)občas si zahraju něco
2)wifi bude přes den někdy použita
3)občas poslech hudby
4)notifikační dioda
5)podpora OTG
6) větší vydrž na baterii
7)možnost upgrade na android 7

je snad lepší telefon než tento? poradíte mi prosím a předem děkuji za odpovědi.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod monydave 13. 2. 2017 12:36

Ahoj,

já ti můžu předat pouze krátkou zkušenost s tímto modelem, jelikož jsem jej koupil 11.2.

provedení pěkné, vyšší váha a spolu s velmi hladkým povrchem si člověk musí dát pozor aby nevyklouzl z ruky. Řešit asi pouzdrem, což budu také.
Nejprve k tvým otázkám:
1) fotografování - tady je alespoň pro mě kámen úrazu. I já jsem celkem bojoval s tím získat nějaké praktické zkušenosti z recenzí apod. Ale chtíč předčil trochu obezřetnost a telefon jsem i bez infa koupil První dojmy jsou spíše dost špatné. "doufám" jen v mém případě. Právě dnes jsem psal na podporu nubia a posílal fotky, zdali není něco špatně. Takže pokud se nepotvrdí že pouze můj přístroj nemá nějakou vadu, tak budu doufát, že mi to vymění. V opačném případě, pokud by tvrdili, že je vše Ok, tak bude foták celkem zklamáním. Nebudu hodnotit fotky venku za denní světla, kde se dají rozdíli hledat jen težko. Myslím že právě fotky uvnitř, za sníženějšího světla jsou pro mě vypovídající. A tím "snižené svetělné podmínky" nemyslím šero, večer, nějaký extrémy... myslím přes den, kdy je doma denní světlo.
Dělá mi nějaké fleky na fotkách, hodím ti klidně do mailu (pokud pošleš, nechci tady publikovat).
recenze jsem na tenhle tel četl jen asi tři a zvláštní že všichni tvrdili, že foták super. Snad mám jen já smůlu na špatný kus, takže neházej ještě flintu do žita skrze foták.

2) GPS jsem ještě netestoval.
3) otisk prstu - pro mě na telefonu novinka, u dosavadních modul jsem neměl. za mě říkám, že dobrý. prozatím bez problému, reaguje cca do půl vteřiny odemčeno. Pokud by nešlo, samozřejmě máš nahradní způsob jak se dostat do tel (gesta, nebo kod).

hry si asi zahraješ, já nejsem žádný hráč, ale zkusil jsem něco naistalovat a běží fajn
wifi bez problému. Spíš zatím sleduju, že mi přijde, že jakmile opustím wifi, že to hned nepřepne na mobilní sít. zatím mi to jen přišlo, právě dnes ráno cestou do práce, odmknu tel a je vidět, že data něběží. napsal jsem na whatsapp a chvili trvali než se to probralo. Snad to byl jen momentální výpadek, ale o nedostatečném pokrytí to nebude, byl jsem v místě, kdy je běžně 100%.
Notifikační dioda - ano je to "home tlačítko" je to celkem sympatické, ale je to spíš decentní. Běžné diody na jiných telefonech jsou víc (jak to říct) křiklavý, spíš si jich všimneš, že ti něco přišlo, než u nubie. Ale jako problém to nevidím. Můžeš si nastavit intenzitu, kterou mám na max, ale jak říkám, spíš je nenápadná.
Podpora OTG - tak to nevím co je, asi jsem v tomto zaostalej
Výdrž baterie - to jednen z důvodů proč jsem tel vybral - Ano je dobrá. první nabití jsem udělal v sobotu, ráno jsem to sundal z nabíječky a je jasný - neovej telefon, trochu víc jsem s ním pracoval. Dnes v pondělí dopo mám ještě 25%. takže to se dá vyzdvihnout!!!
Upgrady - to taky není otázka na mě.

tak asi tolik moje krátká zkušenost s tímhle telefonem.
Už jen krátké shrnutí: Pokud mám "pouze" vadný foták a vymění mi ho a bude pak fotit tak jsem četl z těch pár recenzí, tak to bude fajn. Pokud ne - a ty chceš slušnej foták, tak asi musím říct zklamání.
Druhá věc - to s tím přechodem mezi wifi a mobilní sítí. Snad to bylo jen momentální zaváhání.

Snad ti to pomůže v rohodnutí. nezapomeň ten email, pokud chceš vidět ty zmrvené fotky.
A pokud jsi jej koupil, nebo koupíš, i já buduu rád, když se podělíš o zkušenost.

Měj se
monydave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tauchman00 17. 9. 2017 07:18

Dle mých informací nebude dostupný uprade na Android 7.
tauchman00
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků