Reinstalace Dynavix Tau

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dandyho 27. 10. 2011 09:47

Ahoj všem, máme ve firmě navigace Dynavix Tau. Často by se mi hodilo, abych mohl navigace přeinstalovat do továrního nastavení (o aktualizaci map raději ani nemluvím :-) ). Přes Dynavix Manager mi ani jedno nejde. Ze supportu Dynavixu mi napsali: " Bohužel Dynavix TAU je jeden z nejstarších modelů a v Dynavix Manageru na něj již nejsou možné žádné aktualizace. Jedinou možností jak jej aktualizovat je, poslat zařízení k nám, kde do něj nahrajeme nejvyšší dostupný software pro tento model. Tento krok ale bude prováděn v rámci placené opravy ......" Je to opravdu tak nebo existuje ještě jiná cesta? Díky za rady :-)
dandyho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Scalex 14. 11. 2011 01:20

Po špatných zkušenostech s Dynavixem (problémy jak s komunikací s výrobcem, tak s chybami v aplikaci, které se táhly a táhnou dál, tak velmi prapodivným navigováním oproti konkurenci) jsem ve svém Dynavixu Delta přešel na iGO8.

V Tau se dá za pomocí určitých úprav rozchodit jak TomTom, tak iGO8. Není to úplně triviální, Tau má bohužel velmi malou paměť, která ho limituje. Ale přesto to s ním jde.

Popis úpravy je zde: http://kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=536

Nevím ovšem, nakolik se TomTomácký či iGO software dá pořídit samostatně bez hardwarového zařízení a pokud by se nedal a vydal by ses cestou warezu, tak nakolik je průchozí ve vaší firmě používat v navigacích nenakoupený software.
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 29. 6. 2012 22:36

Mám související dotaz. Kolega ztratil sd kartu do této navigace (legálně koupené). Stačí dohrát na novou kartu jen mapy? Přiznám se, že mám zkušenost jen s iGO a Mio.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků