Čtvrtletní aktualizace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Scalex 7. 9. 2010 16:27

Aktuální verze map je 03/2010 a byla k dispozici v půlce května. Pokud trvá v Dynavixu čtvrtletí stejně dlouho, jako ve zbytku světa, neměla už by být k dispozici další aktualizace?
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 8. 9. 2010 07:24

az 4x rocne nikoli kazde ctvrtleti jako hodinky ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scalex 8. 9. 2010 08:53

"Dynavix používá nejnovější mapové podklady předního výrobce TeleAtlas . Tyto podklady jsou čtvrtletně aktualizovány. "

Tvrdí web Dynavixu. Nečekal jsem pochopitelně přesnost na den, ale teď už je to takřka měsíc a pořád ticho po plešině. Aspoň kdyby hodili na web větičku, že nové podklady jsou na spadnutí a přibližný termín...
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 8. 9. 2010 11:45

Tak to napsali spatne jsou to trubky :D Zadna firma nepise kdy to vyda, proste at to bude tak to bude a sem tam se zpozdeni stavaji, zrovna u dynavixu bych si nedelal vrasky ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 8. 9. 2010 13:29

Scalex píše:"Dynavix používá nejnovější mapové podklady předního výrobce TeleAtlas . Tyto podklady jsou čtvrtletně aktualizovány. "

Tvrdí web Dynavixu. Nečekal jsem pochopitelně přesnost na den, ale teď už je to takřka měsíc a pořád ticho po plešině. Aspoň kdyby hodili na web větičku, že nové podklady jsou na spadnutí a přibližný termín...


ctvrtletne jsou aktulizovany data, ktera jsou k dispozici od teleatlasu. nejakou dobu trva jejich zapracovani, zapracovani vlastnich uprav a podobne veci... to se muze zkratit, prodlouzit, kdyz se objevi nejaky problem ... nevysilovat. proste budou .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Scalex 27. 10. 2010 08:17

Uplynul měsíc a půl a nejnovější mapy jsou stále z března...
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 10. 2010 16:11

Njn, máš si pořídit pořádnou navigaci... Mám mapy ze září 2010 a je tam obchvat Moravského Krumlova, který se měl otvírat dneska.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scalex 9. 11. 2010 00:40

Pořádnou navigaci jsem měl, bohužel mi ji ukradli a já, nalákán nižší cenou a manželčiným žadoněním ohledně Lišky, jsem pořídil Dynavix.

-- 8. 11. 2010 21:30 --

Heuréka, Dynavixáři se dočkali. Ač to není nikde na webu Dynavixu annoncováno, v Dynavix Manageru už je vidět jak nová verze softwaru, tak nové mapy. Stahuju a jsem zvědavý, jestli udělali něco s tím nepoužitelným posouváním dlouhých seznamů.
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoseN 11. 11. 2010 21:58

Scalex: Nevím, jak jsi to dokázal, ale mě Dynavix Manager nabízí pořád tu mapu z března.
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod Scalex 14. 11. 2010 20:44

A máš předplacený 3R program nebo koupenou novou aktualizaci? Mně se to v Dynavix Manageru objevilo dokonce s datem tuším 25.10. Je tam i nová verze aplikace (bohužel většina zásadních chyb není opravena 8^( )
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoseN 15. 11. 2010 14:43

3R program mám. Navigaci mám v PDA, ale mapy by snad měly být stejné ne? Asi zavolám na podporu Dynavixu.
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod Scalex 15. 11. 2010 21:48

Zkus kontaktovat podporu. Vím, že třeba devítková verze pro PDA přišla s určitým zpožděním za verzí pro klasické hardwarové navigace, takže je možné, že majitelé PDAček to teď taky budou mít se zpožděním.

Ale co mě štve - ani po půl roce neopravili naprosto zjevné a idiotské chyby v softwaru. Zejména nastavování toho, jakou silnici má či nemá navigace použít v případě krátké/rychlé/chytré trasy. Prostě není možné nastavit, aby to v případě volby krátké trasy počítalo i s okreskami a skoropolničkami a naopak aby to v rychlé trase tyhle silnice vynechávalo. Teda abych byl přesný, ono to nastavit jde, ale ale to nastavení je pro všechny zmíněné typy tras stejné, což je pochopitelně nesmysl a chyba.

No a druhou chybou je už mnou výše zmiňované posouvání dlouhých seznamů. Když mám v nějakém městě stovky POI a hledám mezi nimi, tak pohybování v tom seznamu je peklo. Bez stylusu se to skoro nedá a neexistuje tam žádná možnost stránkování (tj. někde na obrazovce nějaká šipečka nahoru, šipečka dolů, což by fungovalo jako PageUp a PageDown). Ne... nic takového, pouze malá čárečka na pravé straně coby posuvník a absolutně nepoužitelné extrémně citlivé posouvání. Nedá se to rozumně používat ani doma v klidu, natož v autě za jízdy (v rukou spolujezdce, pochopitelně).
Scalex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoseN 16. 11. 2010 14:15

Tak na Dynavix jsem poslal mail a žádná odpověď. Ale včera večer už aktualizace fungovala - software i mapy. Tak to budu muset vyzkoušet, jestli jsou tam nějaké změny.
JoseN
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků