Držák pro Navigon 7110 / 5110

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kopacek 23. 11. 2007 22:43

Mám dotaz: podařilo už se někomu koupit Navigon 7110 (5110), který má nový, opravený (nechrastící) držák? - Dnes jsem oběhnul tři obchody v Brně a všude se dušovali, že Navigony mají v prodeji pouze dva týdny a že už musí být bezvadné. Když jsem je ale ukecal, aby rozbalili balení tak se vždycky ukázalo, že jsou to přístroje se starým držákem. - Naviogn se třepal jako sulc na stole.

Ví tedy někdo, kde se dá sehnat zaručeně bezproblémový přístroj? (Vypadá to, že v obchodech je zbytečné se ptát, protože asi budou ještě plná sklady se zfušovaným držákem). Díky předem za info.
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 23. 11. 2007 22:54

Zkuste přímo distributora, Agoru Plus - ať řeknou, kde je stoprocentně nový držák. Jinak i u těch starých by mohlo stačit přihnutí pružicích pásků.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopacek 23. 11. 2007 23:21

Asi bude přímo nutné řešit problém držáku s Agorou.

Už jsem totiž narazil i na nabídku prodeje samotného držáku s označením NEW za 576,- Kč. Například:
http://www.navigacegps.cz/Navigon/drznavig/

Pokud dobře čtu mezi řádky, tak by to mohlo znamenat, že ti, co mají starý držák a nepodaří se jim opravit ho svépomocí, tak budou muset přistoupit k platbě.

K tomu přihnutí pružin: prohlížel jsem to pozorně a mám obavy, že by bylo třeba vyvinout velkou sílu a nemuselo by to vydržet plastové okruží, ve kterém je zasazený úchytný mechanizmus. Ale pokud se stane, tak je alespoň jistota, že můžeme koupit ten NEW držák. ;-))
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod kopacek 27. 11. 2007 13:25

Tak po dvoudenním pátrání mám výsledek, který není vůbec povzbudivý:

1) Oficiální distributor Agora Plus vůbec neregauje

2) Prodejci reagují, ale všichni v následujícím duchu:
"... všechny navigace Navigon od nás odcházejí originálně zapečetěny od výrobce, do jejich obsahu nezasahujeme ani jej nekontrolujeme. Všechny navigace Navigon, které máme, jsou již nové kusy, všechny vč. revize mapových podkladů k podzimu letošního roku. Předpokládám tedy, že v těchto navigacích by již měla být i nová verze držáku..."

Tedy výsledek: není zjistitelné, jaký držák se prodává. Jedině v kamenném obchodě, pokud prodavače ukecáte. Zatím to bylo vždy s jediným výsledkem: drnčící verze.

Pane Lutonský, když se obrátíte na distributora z daleko oficiálnější pozice, než je moje (otravný zákazník, který chce koupit jeden kus, s tím se přeci nebudeme zdržovat), myslíte, že byste dostal vyjádření?

Zatím to na mě působí, že výrobce stáhl přístroje se starým držákem ze skladů a úspěšně je podstrčil do Česka. ;-)
htc TyTN II Kaiser, Nokia E90
kopacek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků