Jina navigace do navigonu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek.P 26. 4. 2012 19:39

Zdravim.Má někdo zkušenosti s instalováním jiné navigace do navigonu 1310.Přemýšlím o navigaci BE-ON-ROAD,která by technicky do toho měla jít.http://www.beonroad.com/cs/product/navigation
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Zubr123 26. 4. 2012 21:16

Do různých Navigonů jsem instaloval iGO8, Primo, TomTom, Automapu SmartMaps atd. Zatím jediný program, co se mi v Navigu nepodařilo zprovoznit je právě BE-ON-ROAD (zkoušel jsem jen trial verzi).
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 27. 4. 2012 04:44

A co ti na tom nefungovalo?
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Zubr123 28. 4. 2012 10:06

V Navigonu 4310 se program vůbec nespustí. Obvyklou příčinou jsou chybějící knihovny. Vyzkoušej to sám a uvidíš. Nejjednodušší je stáhnout si program TotalCommander pro wince. Je např. součástí většiny unlocků. Program cecmd.exe nakopíruj na kartu a přejmenuj ho na Updateme.exe. Po restartu navigace by měl naběhnout TotalCommander. Tím máš jednoduchý unlock umožňující spouštět další programy.
Stáhni si instalátor BE-ON-ROAD a proveď instalaci. Po restartu navigace ho spusť pomocí TotalCommandera. Já tento program neznám, takže nevím zda je nějak výrazně lepší než Navigon případně Primo. Proto jsem další pokusy nedělal.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod ClonyXXL 2. 6. 2012 16:31

Be On Road jsem kdysi zkoušel, ale podle mého soukromého názoru ......... škoda věnovat tomu ten čas. Tedy - nezkoušel jsem ho přímo na Navigonu.
ClonyXXL
Junior

Odeslat příspěvekod pje2 20. 5. 2014 22:48

Origo Navigon je patrně nejvychytanější navigační soft včetně navteq map. Osobně bych neměnil, pokud někdo nestojí o free navigaci. Z těch je nejlepší MapFactor Free s OSM mapami a průběžným vylepšováním.
pje2
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků