Navigon 6310

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mathas2010 5. 8. 2011 05:44

Dobrý den,

Bohužel se mi přerušila instalace map a celá karta se mi smázla. A bohužel nejde přístroj ani zapnout, píše že NAvigon software can not be started. A navigon fresh jej nerozpozná. Vůbec nevím co mám dělat. Ještě k tomu potřebuji dnes navigaci použít, jelikož jedu na dovolenou.

Prosím pomocte mi!!!!
mathas2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 5. 8. 2011 07:35

pokud nelze pres fresh udelat restore pak je to bez zalohy v troube, mozna by to umela resit podpora navigonu, ale ta asi nebude tak flexibilni
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zubr123 5. 8. 2011 10:43

Před stahováním map Vás NavigonFresh vyzval k provedení zálohy. Udělal jste si ji ? Pokud ano, tak stačí připojit navigaci k PC a prostě nakopírovat např. pomocí Total Commandera zálohu zpět do navigace. K tomu, aby NavigonFresh detekoval navigaci musí najít složku Navigon a co si pamatuji, tak v ní musí být alespoň soubory verzion.xml a device.xml.
Pokud není z PC navigace "vidět", tak proveďte HW reset. Nevím zde je to u N6310 stejné, ale zřejmě dlouhým stiskem zapínacího tlačítka navigaci vypněte a dalším hódně dlouhým stiskem ji zapněte.
Pokud jste si zálohu neudělal, tak je to v pr..li. Nejrychlejší je použít google a najít stránky, kde si můžete stáhnout FW pro N6310. V každém případě se snažte zachránit alespoň dvojici souborů verzion.xml a device.xml, protože v nich jsou Vaše licence pro aktualizace.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod mathas2010 5. 8. 2011 13:01

Bohužel, žádné soubory tam nevidím... já bych servis navigonu kontaktoval, ale na jejich stránkách je nějaké divné číslo s předvolbou 02... takže nevím jak je kontaktovat. Panebože. A nechcete mi říct, že tím pádem mohu navigaci vyhodit z okna že ne?
mathas2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 5. 8. 2011 15:08

Takže zálohu nemáte, v navigaci nic nezůstalo a dneska ji potřebujete na dovolenou. Parádní situace. Nejrychlejší bude stáhnout si FW z warezu včetně map a po dovolené to vyřešit.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod mathas2010 5. 8. 2011 15:59

Tak díky zubrovi je navigace zrpvozněna. Použil sem upgrade z 4310 na 6310 a je to paráda.

Mám ještě jednu malou otázečku. Je možné u navigace vyměnit baterii? Vyrrží strašně málo, je prostě kaput.
mathas2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boby.f 31. 8. 2012 08:27

mam podobny problém par dni po zaruce (do te doby vše ok i aktualizace z NF)se me "sekla" a to tak že naběhne uvodní obrazek navigon ten oranžovy ale ani se nazačne točit jako vždy je je staticky a tim to končí dal ani krok vše jsem už vyzkousel dlouhe drženi, odpoj.baterie a opet ale stale nic nejhorší ze to neni videt v PC tam odsud bych udelal HR ale vubec ji nezaznamena je z toho "jen kus mrtveho plastu" nevite kde to dat opravit kam zavolat v tomhle navigon nechapu podpora katastrofa diiik za přip.odpoved nebo radu
boby.f
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků