Navigon 40 premium POI?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Truccker 4. 3. 2011 23:18

Zdarec ve spolek. Nevíte někdo, kde a jak se dají sehnat POI body do této navigace? Přešel jsem z TomToma a jsem u této Německé navigace totální začátečník? Děkuji :shock:
Truccker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 3. 2011 21:01

Vždyť tam jsou poměrně ve slušném množství a není problém dohrát jakékoliv třeba s poi.cz
anonymni

Odeslat příspěvekod ClonyXXL 18. 3. 2011 07:42

No, píšeš, že to není problém, ale já bych řekl, že tak jednoduché jako u TT to asi "dosud" nebude. Zkoušel jsi to?
ClonyXXL
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 3. 2011 09:39

Ne, já osobně POI nedohrávám-stačí mě co jsou od Navigonu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Zubr123 18. 3. 2011 10:45

Nové navigony již umožňují vlatní POI, ale používá se nestandardní datový formát. Pro stahování z www.poi.cz je proto nezbytné použít nějaký konverzní program. Kdysi jsem se ho pokoušel hledat. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o jednoduché přerovnání datových polí, tak jsem to rychle vzdal a napsal jsem si vlastní program. Pokud má někdo zájem, tak program i návod je zde
Kód: Vybrat vše
http://www.ulozto.cz/8334019/mypois1-zip
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 3. 2011 13:27

Jsi dobrý. :tleskani
Jen by jsem s dovolením doplnil Tvůj návod pro laiky, program Poiconvert.exe jde nahrát do jakéhokoliv adresáře přímo na PC a pak do něj nahrát soubory s poi.cz dle návodu, zkonvertorovat a soubory s příponou.csv+.bmp do navigace adresáře MyPois dohrát třeba později.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků