nejde zvuk na Navigon 1400

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stanah112 3. 3. 2011 17:34

Po zkouškáš s navigon hackem jsem přišel o veškeré zvuky navigace. Ani při nabíhání programu se nespustí znělka, jinak navigace funguje bez problémů. Dá se nějak zasáhnout do win ce 6 ? :oboze
stanah112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 3. 3. 2011 19:03

Co jsi prováděl ?
Pomrvit WinCE v podstatě nejde. Zřejmě jsi smazal něco v registrech. Proveď HW reset. Dlouhým stiskem tlačítka ON navigaci vypni a pak ji hodně dlouhým stiskem zase zapni.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod stanah112 3. 3. 2011 19:10

to už jsem zkoušel a nic.

-- 3. 3. 2011 20:11 --

dají se opravit registry?
stanah112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2011 07:57

A SW ze zálohy jsi znovu nahrál?Pokud jo a nefunguje zagoogli a dej tam např.SW 2510 třeba se zvuk probudí k životu.
Jinak pokud to máš v záloze zreklamuj-první co dělají v takových případech přehrají veškerý SW včetně win CE-kontroly zda to bylo hackem nebo od přírody se nekontrolují-je to pracné.... :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Zubr123 4. 3. 2011 08:34

Systém samotný je nahraný v paměti ROM a nejde jednoduše smazat. Registry se právě obnoví tím HW resetem. Dělal jste ale skutečně HW reset zapínacím tlačítkem? Zobrazíl se přitom výpis že se provádí factory reset a provádí se kalibrace displeje ?
Jedem známý se dušoval že to dělal a pak z něj vylezlo, že to dělal z menu v navigaci "Tovární nastavení". To není HW reset.
Alespoň u mojí navigace je úvodní znělka i program, který ji přehrává v systému. I se smazanou flash pamětí to zahraje. Vím že někdo zkoušel nahrát do N1400 program z N2510 ale nešlo mu to. Předpokládám, že jste si před pokusy vytvořil zálohu, tak z ní obnovte program.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2011 08:51

To Zubr:máš pravdu úvodní znělka je skutečně ze systému.To vypadá že hack tam skutečně něco přepsal.2510 by tam měla jít aspoň na D-E jim to funguje, ale ono to zřejmě pro tento případ asi nepomůže.
anonymni

Odeslat příspěvekod stanah112 4. 3. 2011 09:07

obnovil jsem ze zálohy dal HW reset, hlasitost se obnovila ale i při plné hlasitosti mluví potišeji než předtím.
stanah112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 4. 3. 2011 16:01

Pokud jste opravdu provedl HW Reset a obnovil obsah flash paměti ze zálohy, tak máte z hlediska SW navigaci v původním stavu. Jestliže stále blbne hlasitost, tak zvývá pouze HW závada.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod stanah112 7. 3. 2011 13:39

zvuk už je dobrej ale strašně dlouho nabíhá.
stanah112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 7. 3. 2011 14:30

To znamená, že nabíhá déle než normálně ? Pokud jezdím, tak navigaci jen uspávám krátkým stiskem tlačítka a pak nabíhá téměř okamžitě. Pokud ji odkládám na delší dobu, tak ji vypínám komplet a v tom případě trvá start delší dobu. Mě nabíhá do unlocku asi za 18 sec a od stisku tlačítka pro start Navigonu naběhne Navigon za dalších cca 20 sec.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod stanah112 7. 3. 2011 16:05

nabíhá asi 3min a naběhne pokaždé do základního nastavení navigonu,musím ji komplet nastavit.
Zkouším se dostat do win.přes miopocket 4.0 release 68
stanah112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 7. 3. 2011 20:39

To, že nabíhá do základního nastavení znamená, že máte nějak poničený program. Zřejmě se obnovení nepodařilo nebo jste si uložil již poničený program. Klíčový je z tohoto hlediska hlavně soubor ApplicationSettingsPathes.xml. V něm jsou cesty do jednotlivých adresářů programu. Zformátujte interní paměť a proveďte obnovení znovu.

Do windows se dostanete snadno. Otázkou je co od toho očekáváte.
Vyzkoušejte případně můj unlock. Je tam i popis problémů kolem unlocků především ve spojení s Navigony. V N1400 je hlavní problém v tom, že zde chybí některé základní knihovny a proto chodí jen malá část programů.
Kód: Vybrat vše
http://www.ulozto.cz/7588317/mnunlock19-zip
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod stanah112 9. 3. 2011 08:33

Takže navigace už funguje.Pročítal jsem to všechno pořád dokola a zkusil jsem znovu HW reset a povedlo se. Jenom jsem to tlačítko musel držet asi 5 min. Dal jsem tam ten unlock a zkoušel nainstalovat iGO8 ale nejede mně to. Tak to vrátím do původního stavu. Dík za všechny rady. :tleskani
stanah112
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků