Q4-201O

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hariz 19. 11. 2010 22:41

Jsou již ke stažení.
Hariz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sewo123 25. 11. 2010 01:28

Diky, vse jsem stahnul prostrednictvim Navigon Fresh, funguje bez problemu.
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Armies25 14. 12. 2010 17:09

Mam problem, minuly tyden jsem si poridil Navigon 70 Premium...ted vysla aktualizace mapy Q4-2010...pres program "Navigon Fresh" bez problemu stahnul aktualizaci Q4 mapy ale pak nastane problem pri instalaci..kdyz mam pres 60%-70% se objevi hlaska "SD karta nebyla rozpoznana, pokud je poskozena vymente ji" ...karta je interni...i pres opakovanem pokusu se hlaska zase objevi...prosim jestli se to nekomu taky stalo a nebo jestli je to na raklamaci? diky za odpoved.
Armies25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 14. 12. 2010 18:55

Může být poškozana adresářová struktura. Postupoval bych následovně
1) pomocí NavigonFresh provest zálohu navigace
2) obsah navigace překopírovat na nějakou klíčenku s kapacitou min 4 GB
3) v programu NavigonFresh nyní bude možné vybrat navigaci nebo klíčenku (o kterou se jedná poznáte podle písmenka disku, případně navigaci odpojte od PC)
4) provést stažení map. Nyní jsou dvě možnosti. Buď to projde bez chyby a stáhnou se všechny mapy. V tom případě je problém v navigaci. Případně se zopakuje stejná chyba jako s původní navigací. V tom případě není na vině navigace. Zkusil bych to na jiném počítači.
5) připojit navigaci a provést scandisk s volbou opravit poškozené soubory. Tím se opraví adresářová struktura.
6) nakopírovat stažené mapy z klíčenky do navigace (složka Navigon/map)

Já dělám aktualizace pomocí klíčenky. Na interní kartě mám aktuální mapy a na externí kartě si nechávám předchozí mapy (složka Navigon/map). Mapy pak jde přepínat z menu.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod Armies25 14. 12. 2010 20:38

Diky moc "Zubr123" podle tveho postupu slape. diky ;-)
Armies25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 15. 12. 2010 11:17

Jen doplním, že k tomu může dojít vypnutím navigace, restartem nebo odpojením USB v nehodný okamžik. Podobně jako při práci s libovolnou klíčenku je vhodné před podobnými akcemi nejprve v PC kliknout vpravo dole na ikonu "Bezpečně odebrat HW". Přiznám se, že na to kašlu a taky se mi asi díky tomu podařilo totálně zlikvidovat fatku. Proto je nezbytné si vytvořit a neztratit zálohu navigace. Je to taky první, do čeho Vás nutí NavigonFresh.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod mathas2010 9. 1. 2011 15:57

Mám problémek: Po aktualizaci map se mi na přístroji 6310 objevila řada bílých pixelů, táhne se po celé šířce obrazovky. Zkoušel sem restart, tovární nastavení, ale je tam pořád. před aktualizací bylo vše v pořádku.

Nevíte čím by to mohlo být?

Děkuji
mathas2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 1. 2011 12:22

A vše funguje jako má-včetně map?Jinak řada bílých pixelů je spíš hardwerová chyba tj.pokud je přístroj v záruce tak reklamace.
anonymni

Odeslat příspěvekod warhead_cz 10. 1. 2011 12:54

Casto to byva zavada na desce, kterou prepis fw jen popostrci
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zubr123 10. 1. 2011 15:31

Při aktualizaci map se jen stáhnou mapy a překopírují se do adresáře map. Téměř jistě to s tím nesouvisí. Zřejmě je to chyba HW a náhodou k tomu došlo při aktualizaci.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod mathas2010 12. 1. 2011 20:09

Mno tak to ste mě potěšili. Záruku na navigaci samozřejmě nemám :-D . Ale přesto mi to přijde divné, že když připojuju navigaci do PC je naprosto v pohodě a jen co se doinstalujou mapy a koukám na navigaci je tam onen pruh. No co se dá dělat, navigace funguje jinak normálně, a snad to tak i zůstane
mathas2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2011 15:55

No ono jsou tři možnosti-buď se v budoucnu bílé body ztratí nebo se namnoží nebo to zůstane stejné... :-) Jinak pokud máš zálohu systému skus systém přeinstalovat, ale moc velkou šanci tomu nedávám.Když mě navigace upadla asi ze dvou metrů tak na ní bylo víc bílých bodů než aktivních.Na první pokus /navigace byla v záruce/bratři s německa vyměnili displei a jelikož navigace blbla dále pouze bílé body zmizeli na druhý pokus vyměnili základní desku a navigace je v pořádku. ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Jackal 13. 1. 2011 17:13

Nemá tady někdo informaci, kdy budou Q4 2010 mapy pro android ?
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků