N 4310 - skin s většími písmeny ?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rehyp 22. 10. 2010 09:34

Než jsem si koupil Navigon 4310, dlouho jsem vybíral a zkoušel. Teď ho nějakou dobu mám a jsem spokojen. Umí to, co od něj chci, jeden příjemný ženský hlas stačí, je srozumitelný, neukecaný, hlasitost vyhovuje i bez zesilování, přepočítává rychle, i bez vyptávání, citlivý displej na dotek a poměrně svižná odezva... super věc je MyRoute, nebo jak se to přesně jmenuje, prostě současně 3trasy v jedné mapě, vyber si a jeď. Jednu věc bych ale opravil : větší písmo na displeji během jízdy - myslím tím údaje o čase do cíle, vzdálenosti do cíle, aktuální rychosti. Pár let mi táhne na 50, kdo to zná ví, že to zaostřování se prodlužuje.... Máte někdo vědomost, jesti to jde jednoduše předělat ?
rehyp
Junior

Odeslat příspěvekod audis 22. 10. 2010 10:56

obávám se, že jen zásahem do systémových souborů, což v ČR nikdo neumí.

dále se obávám, že Navigon nemá uživatelskou komunitu, která vytváří "skiny", které by měly funkce navíc... ... tak jako to mají přístroje Navon s navigačním sw Igo. tam je komunita obrosvká, skinů desítky k dispozici. dá se najít skin s větším písmem předpokládám, ale takto z patra nevím.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 22. 10. 2010 12:14

Navigon nema nativni podporu "skinu" tudiz take leda upravou kterou tu pravdepodobne nikdo nezna
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zubr123 23. 10. 2010 16:32

Nějaké skiny se nechají stáhnout z německých for. Jde ale spíše o různé barevné kreace.
Obrázek
nebo
Obrázek
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 10. 2010 08:40

Na digital elboard jsou i úpravy fontů-bohužel je to tam dost chaoticky popsané a navíc německy čert aby se v tom vyznal.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků