Transonic 6000T - jak na update

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martinoslav 7. 10. 2010 15:38

Prosim o radu. Kolega v praci kdysi koupil Transonic 6000T, ted by ji rad aktualizoval, ale protoze pocitacum moc nerozumi, poprosil me. Ja si ale popravde s touto navigaci nevim moc rady - respektive spis tapu v tom, co je a neni mozne do ni dostat, proto zadam o radu vas.

Jaky nejnovejsi navigacni software do ni dostanu? MN6 nebo i MN7? A pripadne jak - ma se nahrat na SD kartu, ale kdyz nahraju system na kartu, tak se po zapnuti pristroje nic nedeje. Dekuji za pomoc... :)
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2010 17:43

No to se teda tady těžko dozvíš.Chce to nějaké německé fórum třeba digital-eliteboard.
anonymni

Odeslat příspěvekod Martinoslav 8. 10. 2010 09:25

Ta navigace se v Cesku normalne prodavala, proto zadam o radu i tady. Neverim, ze je jediny, kdo ji ma ;) Ale diky za info ohledne toho boardu, zkusim tam mrknout :)
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 8. 10. 2010 10:47

Pokud vim Navigon ma pro tohle pouze posledni MN6 update q3/2008, osobne bych to vyhodil a koupil cokoliv noveho ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinoslav 8. 10. 2010 13:00

Ja jsem si to myslel, protoze to ma jeste hodne starej WinCE 4.2 ... No, asi to bude nejrozumnejsi reseni. Da se s tim, jakozto s PNA, delat jeste neco jineho? Nebo je to fakt na vyhozeni :)

-- 8. 10. 2010 14:10 --

Zkusil jsem ten digital eliteboard a nasel jsem tohle:
http://www.digital-eliteboard.com/showt ... hp?t=66605

Neumim nemecky, ale pochopil jsem, ze to jsou mapy z Q3/2010 pro MN6.. Tudiz by po instalaci MN6 mohly fungovat i nove mapy. Ale samozrejme nechci predjimat. Potvrdte mi to prosim nekdo, kdo se v tom zatracenym Navigonu :) aspon trosku vyznate :) Musim rict, ze zlatej Garmin :) Sam mam staryho Streetpilota C510, ale nedam na nej dopustit :D

Pokud je tedy ma domnenka spravna - jak nainstalovat MN6 do zarizeni, kde je MN5?
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 8. 10. 2010 13:27

Inu pokud tady neni nikdo zkusenejsi s TS tak myslim, ze to neni mozne, protoze pokud si pamatuji starsi navigony mely take systemovou cast na ROM a s tim je trosku problem si hrat. A take se musim trosku pozastavit nad tou mapou, protoze oficialne na navigonu pro MN6 novejsi nez 2k8 nejsou tak moc nevim co si o tom myslet :D
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinoslav 8. 10. 2010 13:35

Tot otazka :) Kazdopadne bud se neco zkusi nebo se to vyhodi, no :) Takze proc neco nezkusit :)

Jak se updatuje system u navigonu obecne? Na jinem foru jsem se docetl, ze se ma system nahrat na kartu, vlozit do navi a spustit. Jenze kdyz to udelam, pristroj zahlasi, ze nema zadne mapy a vypne se. Kam konkretne se to tedy nahrava?

-- 8. 10. 2010 15:21 --

Tak konkretne pro Transonic 6000t je na tom foru uvedeno, ze do nej pasuje verze 6.5.1 vcetne toho, ze pro 6.5.1. uz jsou i aktualni mapy. Poslu link kolegovi, kdyz uz neumi s PC, tak umi alespon nemecky a snad to nejak dame dohromady :) Diky za reakce! Treba tohle tema pomuze i nekomu dalsimu, kdo uz nad tou navigaci zlomil hul a pouziva ji jako tezitko :D ;)
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2010 12:57

Na D-B je vše, co tam není je velice pravděpodobné, že není nikde...Dej sem ten link na Transonic-třeba to někdo odtud dokáže srozumitelně přeložit.
anonymni

Odeslat příspěvekod Martinoslav 9. 10. 2010 16:30

Link je tady :) Diky za pomoc!

http://www.digital-eliteboard.com/showt ... onic+6000t

Ted bych potreboval hlavne poradit jak ten system do Transonicu dostat :)
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2010 19:21

Zde je adresář jak má vypadat root karty MN6.5Obrázek
samozřejmě zde jsou zobrazeny mapy 2009... :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Martinoslav 10. 10. 2010 10:39

Ahaaaa, to je vonco, presne to jsem potreboval :) Diky moc! Zitra to zkusim. Pote, co nahraju tuhle strukturu na kartu, co by se melo dit po vlozeni karty do pristroje a zapnuti? Zacne se nejak aktualizovat nebo to rovnou pojede?
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2010 15:44

Po restartu by to mělo normálně jet.
anonymni

Odeslat příspěvekod Martinoslav 12. 10. 2010 20:19

Neuveritelne, ale funguje to :) Dekuji vsem zucastnenym za pomoc!! Opravdu si vasi pomoci vazim!! Dostal jsem do toho MN 6.5.1 a mapy z Q3/2010. Opravdu jsem necekal, ze to rozchodim :)
Martinoslav
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků