Zcizená navigace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gigabajt 15. 8. 2010 22:32

Tak jsem smutný, že mě nějaký pičus ukradl přímo z auto můj navigon 8410.Dá se to nějak zablokovat ať to nejde aspoň používat??To asi těžko co?? :hm Tak mě to sere...chtěl bych si někdy až budu mít nějaké peníze koupit 8510...nevíte jak tam funguje či nefunguji funkce LIVE??
gigabajt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vilik 16. 8. 2010 03:46

Na dálku se zablokovat určitě nedá řádná navigace. Teď už je na vše pozdě. Vše je v prevenci. Nenechávat navigaci v autě a už vůbec ne za oknem a sundavat i držák. I prázdný držák je pozvánka pro zloděje. :oops:
Moc jse tě nepotěšil, ale taková je realita. :-|
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2010 08:29

gigabajt píše:Tak jsem smutný, že mě nějaký pičus ukradl přímo z auto můj navigon 8410.Dá se to nějak zablokovat ať to nejde aspoň používat??To asi těžko co?? :hm Tak mě to sere...chtěl bych si někdy až budu mít nějaké peníze koupit 8510...nevíte jak tam funguje či nefunguji funkce LIVE??

Já nevím, ale kupovat dost drahou navigaci do auta....Třeba Navigon 70 plus s 5" displejem stojí kolem 4500 kč má celou Evropu- aktualizace sleva 80% -TMC.Což je celkem solidní cena a pokud člověk potřebuje v autě BT tak je stejně lepší speciální zařízení.
Funkce LIVE jsou ve verzích prémium bohužel neplacené
pouze 3 měsíce.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků