Navigon 2410 - zmatené navigování

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HoJo 20. 6. 2010 18:55

PaulZ píše:...
Já jsem teda najel s navigonem 1200/2300 zhruba 30 000 km ČR,SR a Rakousko a že by mě to posílalo na nějaké notně podezřelé cesty pokud nezapnu nejkratší trasu jsem nezaregistroval...
...

Pár drobností jsem popsal tady:
http://poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=4&t=3489
HoJo
Junior

Odeslat příspěvekod audis 20. 6. 2010 18:58

Audis netvrdil, že udělá dokonalou trasu, audis tvrdil, ž vždy byla bez debilit! a to je rozdíl, protože dokonalá trasa je synonymum "takto bych jel já"

A jestli paule chceš vidět trasy bez debilit, kup si Navon s Igo8 s mapami TA a uvidíš. já už jsem viděl.

články pana Lutonského jsou staré 4 roky. za 4 roky se hodně událo. leda testy. ale protože se na trhu ve finále stejně nic neděje během roku jednoho, moc nových testů není. a ty co jsou, i testeři sou jen lidé...
Naposledy upravil audis dne 20. 6. 2010 18:59, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek.P 20. 6. 2010 18:59

Ty mapy od navtegu budou asi dost spatne,kdyz i navon s igo primo je ted ma v navigacich -).
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod audis 20. 6. 2010 19:21

politika dodávek map je kompromis mezi cenou, nařízením výrobce sw a krabičky a doporučení ofic zastoupení. bud se mapy navtequ zlepšily ( mj. pry už mají přímo v sobě čísla popisná v CR (říkají uživatelé garminu)), nebo prostě to nebyl správný tah:-( mělo by jít dokoupit TA, ale to je na jinou diskusi. já detaily a možnosti voleb dodavatelů map do Igo Primo do CR ted z hlavy nevim.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2010 20:48

HoJo píše:
PaulZ píše:...
Já jsem teda najel s navigonem 1200/2300 zhruba 30 000 km ČR,SR a Rakousko a že by mě to posílalo na nějaké notně podezřelé cesty pokud nezapnu nejkratší trasu jsem nezaregistroval...
...

Pár drobností jsem popsal tady:
http://poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=4&t=3489

Pro mne není problém jak jsem již psal-před delší cestou pár minut na PC-a mám cestu dle vlastního gusta.Pokud jsem někde pryč-po vypočítání trasu rychle zkontroluji.
Jinak se stačí podívat na fórum o jakékoliv navigaci a vždy tam jsou nějací nespokojení lidé....
anonymni

Odeslat příspěvekod ilcas 21. 6. 2010 14:29

Tak jsem ji dnes donesl na reklamaci a jsem zvědavý, jak se k tomu problému té 2410 vyjádří servis.. Jinak si myslím, ať jakákoliv navigace počítá trasy jakkoliv, tak na trase Jihlava - Praha po D1 by problémy mít nemusela... Kdybych ji neměl téměř novou, tak bych ji na D1 ani nezapínal, spíš jsem si chtěl vyzkoušet ja mně Navteq provede Prahou... No, snad to bude opravdu vadným GPS čipem..
ilcas
Junior

Odeslat příspěvekod HoJo 21. 6. 2010 17:04

PaulZ píše:Pro mne není problém jak jsem již psal-před delší cestou pár minut na PC-a mám cestu dle vlastního gusta.Pokud jsem někde pryč-po vypočítání trasu rychle zkontroluji.

Však to bylo zmíněno i v mých příspěvcích, na které jsem odkazoval, že navigaci nevěřím a kontroluji navrženou trasu. A že jsem se již vyléčil z toho dávat navigovat na cíl.
PaulZ píše:Jinak se stačí podívat na fórum o jakékoliv navigaci a vždy tam jsou nějací nespokojení lidé....

A zase se najdou spokojení, co za tu svoji navigaci dají ruku do ohně, že je nikdy nevypekla a nevypeče. V mém případě nejde přímo o nespokojenost, Navigon nezavrhuji, jen popisuji zkušenosti a hledám jak minimalizovat styl navádění "jeďte tudy, je to dál ale o to horší cesta".

audis píše:...
články pana Lutonského jsou staré 4 roky. za 4 roky se hodně událo. leda testy. ale protože se na trhu ve finále stejně nic neděje během roku jednoho, moc nových testů není. a ty co jsou, i testeři sou jen lidé...

Šlo o test Navigonu 8110 na těchhle stránkách.
HoJo
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2010 19:22

HoJo píše:A zase se najdou spokojení, co za tu svoji navigaci dají ruku do ohně, že je nikdy nevypekla a nevypeče.

Pokud tomu někdo věří....
anonymni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků