Navigon 1200 prosím o pomoc

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JANIK111 17. 4. 2010 15:18

Dobrý den.Prosím o radu mám nainstalovaný prográmek navigon fresh 2.0.2 a zaregistrovánou navigaci Navigon 1200 vlastním ji už rok neměl jsem s programem navigon fresh žadný problém až dnes, připojil jsem navigaci k počítači spustil navigon fresh a vyskočilo na mě okno. ( Na této kartě nebylo možné nalezt žádné data softwaru Navigon.Vložte mapu se softwarem) Navigace chodí v pohodě mapy jsem aktualizoval před půl rokem.Když připojím navigaci k počítací tak ji tam vidím jako jiné zařízení ale v progamu Navigon fresh to nespustím. Může mi prosím někdo poradit co s tím.Děkuji
JANIK111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2010 17:23

Máš poslední verzi navigon freshe?
anonymni

Odeslat příspěvekod JANIK111 17. 4. 2010 17:43

Ano mám 2.0.2
JANIK111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2010 18:40

JANIK111 píše:Ano mám 2.0.2

Jestli je to skutečně poslední verze, tak ji skus odinstalovat a znovu naistalovat.Jinak pokud nemáš předplacené aktualizace tak to stejně nepotřebuješ.Nová další aktualizace programu N 1200 už stejně asi nebude.
anonymni

Odeslat příspěvekod JANIK111 18. 4. 2010 15:29

Skusil jsem odinstalovat a nainstalovat a pořad stejný.Já se nedostanu ani do zálohování tam mě to taky nepustí píše to pořád to samé. Na této kartě nebylo možné nalézt žádné data softwaru NAVIGON. Skusil jsem nainstalovat starší verzí programu 1.6.0 a taky nic.
JANIK111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek.P 19. 4. 2010 10:31

A co zkusit napsat do navigonu?
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 4. 2010 19:42

Marek.P píše:A co zkusit napsat do navigonu?

V tomto mu zřejmě moc nepomohou-jednoduší je skusit v jiném kompu-pokud to nepůjde ani v něm tak je to problém navigace-pokud půjde tak nastal nějaký problém v původním PC.
Jinak je samozřejmě důležité aby obsah navigace šel vidět v průzkumníku nebo třeba TC pak není problém aktualizovat mapy atd.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků