Navigon 2110 max problém!!!

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod heil1 30. 12. 2009 12:46

Dobrý den. koupil sjem si navigaci NAVIGON 2100 Maxx a omylem jsem zmazal 2Gb
# SD kartu se systémem co tam byl. je nějaká možnost kde ho sehnat ??
heil1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 21. 1. 2010 15:14

Jasně že jo. Navigaci jsi koupil s CDéčkem, tak do navigace strč tu kartu, navigaci zapni, připoj k PC a z CDéčka obnov software a mapy. Není co řešit...
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod relax 1. 2. 2010 18:56

I já se dostal do problémů s 2110 max. Chtěl jsem instalovat zálohu přes Fresh soft, ale ten mě na konci akce ohlásil, že nějaký soubor nelze vytvořit a od té doby mě odmítá rozpoznat kartu- píše, že data Navigon nebyla nalezena. Navi aplikace při zapnutí pna nenaběhne. Kartu jsem měl ve čtečce, takže si myslím, že potíž je tam- asi něco chybí.
Proto bych i já rád někoho poprosil, abychom to mohli porovnat a soubory dodat.
Navi jsem opravdu koupil funglovku v obchodě na gps a to bez backup cd
Na kartě mám nyní jen adresář Navigon- obsah na obrázku. Mám (měl jsem) MN7 a mapy 4Q/09
Dotazováno i na poi.cz
Díky
Obrázek
relax
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ofp.wolf 1. 2. 2010 22:31

Je celkem divný, že jsi koupil navi bez CD se softem. Opravdu to slyším poprvé, že někdo dostal navi bez zálohy softu na CD. Schválně se zkus podívat do papírů, jaký je obsah balení. Pokud tam CD je uvedený, došlápni si na obchodníka, který ti navi prodal. Pokud skutečně není CD součástí balení, zkusíme pořešit další kroky přes SZ, páč jinak bychom porušili hrubým způsobem pravidla tohoto fóra a dostali by jsme latí po hřbetě :-)

Pro příště si musíš napřed udělat komletní zálohu stávající SD karty a nebo lepší varianta je koupit si ještě jednu kartu a na ní udělat UpDate...
Panasonic Strada CN-GP50N, Medion MDPNA150
Don't worry, be happy ...
ofp.wolf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod relax 1. 2. 2010 22:56

Považoval jsem za dostatečnou zálohu přes origo soft, ale k mému překvapení se právě tady stala chyba. CD není standart. SZ je v poho- případně přes email.
relax
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků