Navigon 7 pomalá reakce

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lordrinks 20. 11. 2009 09:29

Dobrý den,
zakoupil jsem navigaci ke které byla přiložena SD karta a na ní software Navigon 7.Při spuštění trvá tak 3-4 minuty než navigace naběhne a poté každý příkaz,který zadám má odezvu tak 2-3 minuty někdy zamrzne celá navigace a musím restartovat.Např.zadání startu a cíle trvá asi tak půl hodiny,což mi přijde nenormální,měl by někdo řešení?Předem děkuji ;-)
lordrinks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 11. 2009 20:14

Pokud je navigace nová reklamovat.
anonymni

Odeslat příspěvekod NavGon 24. 11. 2009 16:27

Také doporučuji reklamovat. Mě dělá navigace to samé. Ale až po cca 1-2 hodinách jízdy. Obraz mapy zamrzne, rychlost a ostatní údaje se obnovují velmi pomalu (cca každou minutu). I reakce na dotek, je velmi pomalá. Pomůže až reset. Navigon servis mi poslal novou SD kartu. To nepomohlo, tak jsem poslal na reklamaci navigaci celou.
NavGon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sebii 1. 10. 2012 05:36

Mě tohle dělá 7310 také, ale to už je po záruční době. Někdy pomůže až několikanásobný restart.
Tak se chci zeptat co s tím?
Děkuji.
Sebii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 10. 2012 20:50

Přeinstalovat-popřípadě nahrát nová SW který pro 7310 určitě je.
anonymni

Odeslat příspěvekod Sebii 2. 10. 2012 05:31

Děkuji za odpověď.
Samozřejmě, že pravidelné aktualizace vydané výrobcem dělám, ale bohužel nic nepomáhá. Jezdím i s navigacema ostatních výrobců, a tahle se mě líbí, ale popravdě k vůli zmíněnému zamrzání jsem ji málem vyhodil za jízdy z auta ven. Pokud existuje ještě jiný způsob jak nahrát jiný soft, tak sem s ním ;-)
Sebii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 10. 2012 07:42

A udělal jsi komplet přeinstalaci s tím, že jsi předtím naformátoval kartu-nemám to čas hledat, ale SW u 7310 by měl být na SD kartě.
Přeformátuj kartu-nahrej původní soft-pak si stáhni s webu aktualizace.
anonymni

Odeslat příspěvekod Sebii 3. 10. 2012 05:06

Takhle jsem nedělal. Tohle opravdu pomůže? Souvisí to nějak s tou kartou, proč by mělo? Mě se to nezdá? Dám do navi klidně novou jestli to pomůže.
Sebii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 10. 2012 17:12

To je základ v případě problémů. Jestli to 100 % pomůže Ti nikdo nezaručí, ale je velká pravděpodobnost, že to problém vyřeší. Samozřejmě tam můžeš dát i novou kartu-musí mít samozřejmě stejný formát zřejmě FAT-na to pozor i při přeformování pokud ho budeš dělat.Pokud máš původní soft tak není problem, jinak se zaregistruj třeba na webu digitalelboard a v sekci navigon SW vhodný pro 7310 seženeš.
anonymni

Odeslat příspěvekod Sebii 9. 10. 2012 04:58

OK, vyzkouším. Díkes ;-)
Sebii
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků