Dotaz ohledne platby FresNavigon

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 22. 8. 2009 16:05

Zdravim,
mám dotaz, jak jste platili Fresh Navigon.. Mám nově koupený Navigon 7310 a nárok na 24 měsíců a 80% slevu.. Tedy 20 eur. To je normal převodem z účtu na účet ? Jak se má tak nějak pak postupovat, že v návodu jsem nic nenašel. Že by po prvním přihlášení mělo být do 30 dnů stáhnutí aktualizace map zdarma.. Jak tedy na to ?
Dani-Filth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fipy 22. 8. 2009 17:21

Já platil přes PayPal, jestli jde použít i klasickou embosku kartu už si nejsem jist ale mělo by ;-)
Jinak po registraci přístroje lze samosebou stáhnout nové mapy do 30 dnů - a zároveň se to překrývá s uplatněním Freshmaps slevy 80% - tu je třeba také "aktivovat" - koupit do třiceti dnů
https://www.navigon.com/site/int/en/map ... s/voucher/
tady se vloží kód co je na letáku a postupně se doklikáš k finiši, kde je na výběr druh platby
Kdyžtak se ozvi SZ
ps. navigon fresh se neplatí - je to jen program do pc - zdarma, platí se freshmaps
fipy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Edisonn 20. 11. 2009 16:46

Ahoj... Tak jsem zakoupil, zaregistroval, aktualizoval SW a chtěl jsem použít kód na slevu na navigon fresh. Dostal jsem se po zadání kódu kupónu až k platbě, ovšem po volbě na zaplacení kartou se mi vyprázdnil košík, objevila se hláška o chybě a že to mám zkusit znova. No jo, jenže při opakovaném pokusu již nelze použít onen kód. Nemáte někdo představu, co s tím? Podotýkám, že ani bezslevový nákup nelze takto provést.
Edisonn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Edisonn 22. 11. 2009 10:22

Platbu jsem už vyřešil.. Teď jen zkusit reaktivovat slevový kupon...
Edisonn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deedees 28. 1. 2010 12:21

A ako si vyriesil tu platbu, lebo mna to odtial stale vyhadzuje, ze to mam skusit neskor.
deedees
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Edisonn 16. 2. 2010 19:26

Pomohla podpora navigonu. Na dva maily poslali nový slevový kód.
Edisonn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glevan1958 21. 2. 2010 13:33

čus , mám úplně stejný problém s freshmaps. Proklikal jsem se až k zadání kodu pro freshmaps , potom jsem se ale zalakl platbou přes kartu , radši bych to řešil bankovním převodem. NO a druhý den , když jsem si to rozmyslel a chtěl nákup dokončit tak mě to hlásí , že slevový kupon byl již použit. Můžete mě prosím poradit , kam mám napsat , nějak se nemůžu dopátrat českého kontaktu.
glevan1958
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek.P 21. 2. 2010 19:43

Na stránkách navigonu je kontakt.Je to mezinárodni,ale odpovidají česky.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod glevan1958 22. 2. 2010 06:15

díky , to jsem právě nevěděl
glevan1958
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků