NAVIGON 8110-UNLOCK

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod miky3670 12. 6. 2009 20:34

Něměl by někdo náhodou zájem o kompletní unlock Navigonu 8110? ;-) :-D Tato věta znamená:přístupový soubor do systému,kompletní unlock a navíc instalace pocketu ve vzhledu Windows Vista s velkým množstvím užitečných programů. A jako bonbonek Igo Amigo v češtině plus mapy Evropy.Nic není třeba přepisovat,jen rozbalovat a instalovat,celá operace obnáší cca deset minut...a neutrhněte mi ruce,prosím... :tleskani
miky3670
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 12. 6. 2009 20:57

Mno tyhle "cacurinky" nepotrebuji ale iGO Amihgo jsem ted nekde :potichu nasel a chystam se jej zkusit 8-P
Cheetah007

Odeslat příspěvekod HoJo 13. 6. 2009 14:30

Měl bych nějaké dotazy k unlocku Navigona 8110:
Rozdíl HardReset a SoftReset je v tom, že při SoftResetu mačkám jen reset a při HardResetu mačkám reset a vypínač při vypnutí navigace?
Je pravda že při tzv. unlocku s UpdateMe nic nepodělám s originální aplikací? Že po resetu se vždycky vrátím do původní aplikace a nastavení? Jdou při tom přepisovat soubory na Flash disku navigace? Pokud ano, lze je jednoduše zálohovat nebo jen přes Copy-Paste na SD karu? Pokud tuy soubory jdou přepsat, vrátí se po resetu do předchozího stavu (jsou všechny v ROM paměti?)?.
Takže při použití UpdateMe lze dělat jakékoli hokusy pokusy a nic nepokazím?
Radši se napřed zeptám, než začnu dělat ty pokusy a bude pozdě...
HoJo
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 13. 6. 2009 20:15

UpdateMe neni zadny zasah do FKLASH Rom pristroje.Nakopirujes jej na kartu a on se spsti.ocitnes se ve Win pruzkumnikovi kde muzes prochazet¨adr. strukturu jak v ameti tak na karte,tot vse.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod miky3670 13. 6. 2009 21:48

tak trochu bych se vmísil do debaty a ujasnil zde pár důležitých pojmů.Tak za prvé:UpdateMe není unlock,je to jen přístupový explorer soubor do systému,tot vše,nicméně dost důležitá věc.Unlock je věc další,odemyká zamčený systém,který je tak přístupný dalším instalacím,bez ohledu na původní Windows.Vytváří si totiž Windows své na pamětové kartě a na té vše běží.za třetí,ani Updateme,ani unlocken se nedá nic zkazit,dokonce ani unlockem instalovaným na vlastní flash disk,pro návrat zpět stačí hard reset a dojde k restoringu.tak to zatím stačí pánové....každá rada drahá,co?taky jsem tam byl :-) ,hodně zdaru,Navigon je opravdu dobré zařízení a ještě lepší na něm je právě to,že je složité našimi pokusy jej zazdít... :D
miky3670
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 14. 6. 2009 08:43

To jo,ostatni WinCE zarizeni na tom ale nejsou jinak.Staci hned po koupi udelat kompletni zalohu vseho co v navigaci je SD i FLASH a v pripade problemu po unlocku udelat HR a nahrat to zpet.Tyhle masinky jsou nastesti "blbuvzdorne" takze prakticky nemate sanci je SW oddelatz.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 6. 2009 16:30

Nevíte náhodou paměť ve které je software navigace se dá normálně zformátovat?
anonymni

Odeslat příspěvekod Cheetah007 14. 6. 2009 17:14

Pokud to WIn povoli jako ze ano neni problem.Lze formatovat jak SD kartu tak vnitrni pamet pristroje (to vim ze zkusenosti s MIO Moov) ale i maxe se zobrazi jen SD karta. Pred formatem podivej zda je to FAT ci FAT32 a pouzij ten samy.O zaloze vseho z pameti snad psat nemusim.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod HoJo 14. 6. 2009 17:23

Flash paměť v navigaci nevím jak formátovat, u SD karty (konkrétně SDHC) je podle mé zkušenosti potřeba použít speciální prográmek. Já našel a použil SDFormatter, myslím že jsem ho tahal ze stránek Panasonicu. Jinak se mi kartu naformátovat nepovedlo (aby byla pro navigaci čitelná).
HoJo
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 14. 6. 2009 18:33

Karta msi mit format ciste FAT,ja ve WIn pres ctecku nemam jediny problem.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod HoJo 15. 6. 2009 14:05

miky3670 - máš SZ...
HoJo
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků