Navigon2210 a smartmaps

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod baribal2002 8. 6. 2009 18:21

Mám tuto navigaci a chci do ní nainstalovat smartmaps lokator. Nainstaluju ho na kartu, ale když dám kartu do navigace a vyresetuju, navigace o smartmaps neví. V kartě problém není; už je totuž druhá a v Navigon fresh ji navigace vidí a rozšířila pamět na necelé 4GB. Máte s tím někdo zkušenost?
baribal2002
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 8. 6. 2009 19:21

Tenhle archiv: http://rapidshare.de/files/47463170/UpdateMe.rar.html rozbal na kartu a navigaci restartuj.Zobrazi se ti klasicky WIN pruzkumnik a v nem zkus aplikaci spustit.Nevim jen zda si bude rozumet s rozlisenim 320x240 a hlavne integrovanou GPSkou,mozna bude potreba uprava setting xml souboru,jak to ti ale neporadim :hm ....zkus fora.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod gagarin 9. 6. 2009 14:39

prehra tato navigacia videa v avi?dik
gagarin
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 9. 6. 2009 16:51

Ne
Cheetah007

Odeslat příspěvekod mrazokno 4. 8. 2009 17:13

Prosím o pomoc mam 2210 a stáhl jsem si mapy Q3/2009 poté co jsem je nahrál na microSD tak to chtělo restovat, tak jsem dal ok a od tej doby se to resetuje, pak nabíhá a v momentě kdy mám dát ok že dodržuji předpisy se zas resetuje. To by ještě tak nevadilo, kdyby se mi to podařilo spojit s PC.. jak není přístroj zapnutý, tak jinak nemůžu nic spravit...a jelikož se pořád restartuje nevím co a jak a sem zoufalý:(. Na reklamaci mi to asi už neuznají, protože to může být vir, či moje nějaká chyba..nebo to aspoň zkusím když si někdo nebude vědět rady. A ještě co říkáte upgrade z 2210 na 2310? Předem dík.
mrazokno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 8. 2009 18:48

mrazokno píše:Prosím o pomoc mam 2210 a stáhl jsem si mapy Q3/2009 poté co jsem je nahrál na microSD tak to chtělo restovat, tak jsem dal ok a od tej doby se to resetuje, pak nabíhá a v momentě kdy mám dát ok že dodržuji předpisy se zas resetuje. To by ještě tak nevadilo, kdyby se mi to podařilo spojit s PC.. jak není přístroj zapnutý, tak jinak nemůžu nic spravit...a jelikož se pořád restartuje nevím co a jak a sem zoufalý:(. Na reklamaci mi to asi už neuznají, protože to může být vir, či moje nějaká chyba..nebo to aspoň zkusím když si někdo nebude vědět rady. A ještě co říkáte upgrade z 2210 na 2310? Předem dík.

No a pokud vyndáš SD kartu-co se děje?Trdý reset pomocí tenkého předmětu nepomáhá?
anonymni

Odeslat příspěvekod mrazokno 6. 8. 2009 09:16

právěžě nic nepomáhá, asi to odvezu do servisu, no snad po mně nebudou moc chtít 8-S
mrazokno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 8. 2009 09:38

mrazokno píše:právěžě nic nepomáhá, asi to odvezu do servisu, no snad po mně nebudou moc chtít 8-S

Vytáhni SD kartu a v nějaké čtečce prostě nahrej to co jsi tam měl předtím-samozřejmě pokud máš zálohu.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků