Navigon 2110max

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod moravak59 9. 3. 2009 13:43

Poraďte, jak dostat do nových map Q1 2009 ikonky důležitých míst, zobrazují se všechny stejně-láhev+hrozen vína. V kolonce důležitá místa na trase se vůbec nic nezobrazí. Při použití map Q3 2008 je vše OK.
:-| :-| :-|
moravak59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 6. 2009 21:25

Me se tedy zobrazuji korektne jak v 2D tak 3D.(Pouzivam taktez Q1 2009) Mas na mysli pri navigaci nebo v rezimu prohlizeni mapy?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod slon72 2. 6. 2009 07:30

Vlastním 8110 a pokud jsem neměl poslední mapy Q12009 a firmware 7.0.9, tak jsem měl také hrozny. Hrozny jsou ale aktivní jen jeli navi ON a má signál, poté ukazuje nejbližší. Zkusil bych ještě aktualizaci firmwaru! Ještě kontrola nastavení , zda ty 3 rychlé přístupy jsou zapnuty!
Lumia 920 Black CZ edice
slon72
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 2. 6. 2009 19:31

Ja tedy nevim jak to bylo u Q2 2008 protoze jsem s ni jel jen parkrat,ale u Q1 2009 co mam diky 30denni lhute bezpl. aktualizace Latest map guarantee (Mysleno zaruka nejnovejsich map) se mi pri navigaci zobrazuje snad vse,banky,hotely,parkoviste,pumpy trochu zkomolena policie na Police a dalsi (jde to tusim v nastaveni zrusit,nevim jak moc to zpomaluje prekreslovani mapy)
Co jedine trochu zamrzi jsou hure viditelne nazvy ulic,font je mesi ale citelny,horsi je ze neni cerny ale sedy,ma bile/sede obrysy a je to zasazene do zastavby ktera je na mape zobrazena tmavou a svetle sedou,dal bych screen ale ted nemam moznost.

M.Lutonsky tu zalozil tema hacky Navigonu zde: viewtopic.php?f=1867&t=43248 je tam odkaz na diskuzni forum GPSPassion,nejsem si ale jisty zda lze fonty nejak menit.....stacilo by dat vic cerne a treba i tucnejsi,pokud to tedy neni primo v mapach,nemate nekdo zkusenost?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 6. 2009 17:25

Pro majitele Navigon 21xx max ( u ostatnich tento postup nezarucuji) mam tip jak provest HardReset,nasel jsem to na EN foru.
Do a hard reset and the unit will reload everything for you.

How to Hard Reset the Navigon 2100 Max

1. With the unit turn ON - Reset it from the bottom
2. Press & Hold the Power button util you see the count down screen from 5 - 1
3. Once it finish counting down , plug the power cable in and you should be good to go.

Slunav


Pro ty kteri EN neovladaji mam svuj navod.

1.Zapnete navigaci pri uvodni obrazovce Navigace-Obrazky-Telefon
2.Ostrym predmetem stisknete resetovaci tlacitko vespod a pustte jej
3.Drzte zapinaci tlacitko po dobu cca. 6sek nez se zobrazi boot screen s textem Waiting for power in...
4.Pripojte USB kabel
5.Po chvili se zobrazi Restoring factory settings...
6.Pockejte a pak naskoci obrazovka kalibrace displeje s krizky jako u PDA (Doporucuji pro presnost stylus)

Tohle doporucuji v priapade zavazneho problemu s navigaci,je to trochu dukladnejsi nez Tovarni nastaveni v menu
Cheetah007

Odeslat příspěvekod thomaZP 20. 7. 2009 09:20

Dobrý den.
Omylem jsem smazal složku s mapama. Do koše se nepřesunula, zálohu jsem bohužel taky neudělal. Na Freshmaps jsem stáhl mapy Q1/2009 znovu, ale navigace přesto nejde spustit. Prosím o radu.
Děkuji.

EDIT: Zjistil jsem, že ve složce NAVIGON/MAP byly s mapami ještě další soubory, které na NAVIGON FRESH ani na stránkách NAVIGONu nejsou k dispozici. Máte někdo prosím stejnou navigaci a jste ochoten mi tyto soubory z adresáře NAVIGON/MAP zaslat (ne mapy, jen ty zbylé soubory). :oboze
thomaZP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod test25 5. 8. 2009 11:50

Ja Ti tie subory mozem poslat ak ich este potrebujes. No tie subory sa viazu k verzii map - mam poslednu 2009 Q2. Takze si skontroluj aj svoju verziu map (napr. cez aplikaciu FreshMaps na PC).
test25
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron