Navigon a POI-Warner pro MobileNavigator 7

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BlueAngel74 14. 12. 2008 16:55

Asi nebudu sám, kdo netrpělivě čeká na POI-Warner, kterým by bylo možné do Navigonu 8110 (a taky 7xxx, 2xxx max) nahrávat vlastní body zájmu. Dnes jsem na netu narazil na tento odkaz: http://www.navigating.de/cms/index.php?id=14

Neumím německy, ale znamená to tedy, že je tento software už na světě???? Nevíte někdo podrobnosti, kdy by měl být k dispozici u nás a za kolik? (TomTom ho má zadara ... Navigon asi nikoliv :-((((( ) Podle některých příspěvků tady na fóru, na něj uživatelé už čekají 3/4 roku. To se mi zdá skoro neuvěřitelný na to, jak jednoduchý software to je. Bude pak možné využívat databáze bodů zájmu na www.poi.cz ???
BlueAngel74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VelkýMachr 15. 12. 2008 08:09

ano, je to ono. Jenom zatím jde o německou verzi, jak je znám anglická bude následovat. Nakupuje se přímo na těch stránkách (platba kartou) a s poi.cz si to poradí bez problémů.
Navigace: NAVIGON 6.2 + POI Warner3; i-GO 8; TT 7.450; Route66; OziExplorer; Dynavix 7 v.2.3
CB: ELIX 77S; Sirio TURBO 1000 a mám doopravdy aktuální dopravní informace
VelkýMachr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinhamr 15. 12. 2008 08:39

No konečně :-) To je super prográmek !!!
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod martinhamr 15. 12. 2008 09:00

BlueAngel74 píše:se mi zdá skoro neuvěřitelný na to, jak jednoduchý software to je. Bude pak možné využívat databáze bodů zájmu na http://www.poi.cz ???


No zas tak jednoduchý to zase není.Ten prográmek je vážně hodně dokonalej.A nacucnutí POI bodů z mateřských stránek je pro uživatele opravdovou hračkou.POI.cz by se mohli ještě kapku přiučit jak na to. Ale nechci je shazovat,protože ty stránky dělaj fakt dobře. ;-)
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 12. 2008 09:42

Až bude většina POI na poi.cz placených, jako je to na mateřské stránce POI-Warneru, tak se to třeba taky zlepší ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinhamr 15. 12. 2008 10:10

Tomáš Marný píše:Až bude většina POI na poi.cz placených, jako je to na mateřské stránce POI-Warneru, tak se to třeba taky zlepší ;-).


Spíše bych řešil věrohodnost těch zaznamenaných POI bodů.Třeba u radarů jsem to na MN6 zcela vypnul,řvaloto snad na každém rohu.
A to placení by nebylo od věci.Udělal bych něco jako " POI prémium" s nějakým rozumným poplatkem.Nikdo nedělá za darmo,a co je zadarmo stojí většinou za starou bačkoru.
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 12. 2008 11:28

njn, to je těžký. Ze serveru poi.cz stahuje minimálně několik stovek uživatelů, a ti, co POI přidávají nebo opravují, by se nechali spočítat na prstech...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarabascz 15. 12. 2008 17:11

jak jsem již psal v jiném tematu - program poi-warner asi zakoupím nicméně počkám ještě chvíli na anglickou verzi.
Četl jsem tady že se stahnutými poi z Poi.cz nebude problém což mě moc potěšilo.
Chci se jenom zeptat stačí si uložit na disk soubor (ov2) a pak ho třeba otevřít v poi-warner a ten se postará o to aby to bylo v navigaci ??, ;-)

diky moc za radu
Tarabascz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinhamr 16. 12. 2008 10:48

Zkoušel jsem to nainstalovat a při instalaci ti to anglickou verzi nabízi.Takže čekat nemusíš.Já do toho jdu taky,ale včéra v bance byla sk....ná fronta,tak čekám až na to budu mít nervi vložit peníze na účet.
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod Freemanix 19. 12. 2008 18:37

Dival jsem se na ty stranky a vypada to, ze ten POI Warner umi akorat na ty body zajmu upozornovat pri navigovani. Dovede to pridat ty uzivatelske POI i do vyhledavani cilu, nejak, aby se to integrovalo se softwarem od Navigonu?
Freemanix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 64milan 24. 12. 2008 00:51

Zdravím,
rád bych zakoupil Poi-Warner 7,ale nějak mně to na tom webu nejde.Najde se prosím dobrá duše,která mně poradí?
děkuji
64milan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinhamr 2. 1. 2009 06:45

Klidně ti stím pomohu,brnkni mi na telefon,domluvíme se. ;-) Máš ho v SZ.
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod Vajne 5. 1. 2009 19:41

Já jsem poiwarner nainstaloval a je i v anglické verzi. Mám jenom problém se zobrazením ikonek. Nemá někdo zkušenosti jak to udělat aby je to zobrazovalo?
Vajne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinhamr 6. 1. 2009 09:33

A odkud je stahuješ,předpokládám že z POI.cz ?
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod Vajne 6. 1. 2009 15:01

ano z poi.cz
Vajne
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků