Navigon 1210

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondatra 3. 11. 2008 20:42

Koupil jsem si tuto navigaci a jsem s ní celkem spokojený,ale potřeboval bych pomoc od nékoho kdo ji má také.Dělal jsem si zálohu dat přez NAVIGON Fresh a nahlásil mi poškozené suobory a záloha nejde vytvořit.kdyby někdo mohl upnout tyto soubory "gpspara0" "Memory2"předem děkuji. ICQ 481081582
ondatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr.krtek 1. 12. 2008 15:59

má tahle navigace plánovač a simulaci trasy? nikde jsem tuto informaci nenašel.Díky.
dr.krtek
Junior

Odeslat příspěvekod Kmoda 6. 12. 2008 10:06

Jak jste spokojeni s touto navigací? Je někde nějaký test?
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod ondatra 6. 12. 2008 11:02

Plánovač a simulaci trasy to má, zatím spokojenost.
ondatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr.krtek 6. 12. 2008 15:44

v jakých lokalitách se pohybuješ? Myslím oblast ČR a spektrum silnic.
dr.krtek
Junior

Odeslat příspěvekod ondatra 8. 12. 2008 20:30

Jezdím Čr SK Polsko většinou po dálnice a silnice první a druhé třídy s nákladákem takže menším se raději vyhnu. Občas chybi nějaký rondl, ale na to už jsem zvyklý.
ondatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gustys 23. 12. 2008 16:14

Mám 1210 už týden v provozu a myslím že jsem udělal moc dobře když jsem se rozhodl pro tento model.Rychlá na přepočet /lepší než TT kterou mám služební/,přesná a dobrý asistent jízdních pruhů.Prostě SUPER za tu cenu. :-D :-D
Gustys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Axerák 30. 12. 2008 14:56

Zdravím,

tak jsme si konečně pod stromeček nadělil mojí první navigaci o<:) .
Musím říct, že co jsem s ní zatím najel, tak naviguje bezchybně, perfektně. Zkoušel jsem ji mězi několika vesnicemi, městy a vždycky mě dovedla do cíle.
Ovládání perfektní, držák to samé....k záporum asi méně POI bodů.
Chtěl jsme se zeptat, co se myslí tím, když zadám navigovat podle PSČ tak mě zavede na začátek obce a zahlásí dojeli jste na příčnou ulici, co se tím myslí?
Axerák
Junior

Odeslat příspěvekod zdenals 31. 12. 2008 00:38

Mám 1210 od Ježíška. Dopadl jsem stejně. Z nové navigace jsem provedl zálohu bez problémů. Pomocí Navigon Fresh jsem stáhnul mapy 4Q - 2008 a už pomocí Freše zálohu neudělám. Mám poškozený soubor "Memory2.img". Řešení zatím neznám. Navigace funguje normálně. Tento soubor v původní záloze nebyl.
zdenals
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenals 4. 1. 2009 14:15

Tak už jsem to vyřešil. Stáhnul jsem a přeinstaloval jsem ještě jednou mapy 4Q 2008 a bylo vše v pořádku
zdenals
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kmoda 2. 2. 2009 20:22

Nemáte někde video jak to naviguje? Umí to i podle čísel domů třeba,nebo podle GPS souřadnic? A co hlasová navigace? Je kvalitní? Nikde žádný test. :'(
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod audis 2. 2. 2009 20:29

testy jsou na navigovat.cz !! myslím že dva
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kmoda 3. 2. 2009 09:36

Test Navigonu 1200/1210 jsem nenašel. Pokud je to stejné jako nějaký jiný Navigon omlouvám se,to nemůžu vědět.
Kmoda
Junior

Odeslat příspěvekod audis 3. 2. 2009 12:08

ano, je to podobné. bude se možná lišit sw výbavou navigačních funkcí - nevím - každý výrobce má jinou politiku. ale prostředí a základní funkce budou stejné vč. výpočtu a navigování. ano, test 1200... to bohužel není. Ted testuju ve svém pocket pc Navigon mobile navigator 7. venku jsem s tím ještě nebyl, ale vypadá to zajímavě. Mj. na jednom webu jsem četl, že Navigon je jediný, který je konkurencí pro IGO 8. :-DDDD
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kmoda 29. 3. 2009 07:50

Je tu prosím vás nějaký majitel Navigonu 1210 ??????
Kmoda
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků