Praha, Vysočanská estakáda, uzavřena - propad vozovky

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gumajz 31. 7. 2016 19:40

GPS : 50.1152306N, 14.4956411E
Praha, ulice Vysočanská, Vysočanská estakáda(přemostění z Proseka do Vysočan). Na označeném místě je velký propad vozovky. Ulice je mezi body A a B uzavřena. O dalším vývoji budu informovat.
Vysocanska.jpg
Vysocanska.jpg (78.55 ) Zobrazeno 1767 krát
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 1. 8. 2016 07:12

Dekuji.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 24. 8. 2016 13:02

A s tím souvisí i omezení v křižovatce ulic Letňanská, Nad Klíčovem, Čakovická.
GPS : 50.1186908N, 14.5086819E
Křižovatka byla rozdělena na dvě poloviny, oddělené od sebe zábranami.
Viz. obrázek. to červené - jsou zábrany...
Doufám, že je to pochopitelné....lépe jsem to nevymyslel....
uprava krizovatky.jpg
uprava krizovatky.jpg (51.43 ) Zobrazeno 1711 krát
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 31. 8. 2016 09:32

dekuji.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 1. 9. 2016 10:57

Tak Praha na svých stránkách původně tvrdila, že to do 1.9. zvládnou opravit a otevřít....
A dnes vyšlo toto : http://www.denik.cz/praha/vysocanska-es ... 60831.html
Ale fakt nechápu, proč tedy lžou. Vždyť to není ani rok, kdy to samé řešili na ulici Prosecká (stejný kopec - Prosecký, stejné podloží - pískovec, písek, a neudržovaná kanalizace).
Tam ta oprava trvala dva roky. A celou tu dobu byly Prosecká buď úplně uzavřená, nebo částečně, a toto se opakovalo celé dva roky v nepravidelných intervalech...
Budu informovat o případných změnách...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 2. 9. 2016 13:39

Jak jsi na základě tohoto vydedukoval, že někdo lže?
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 4. 9. 2016 10:19

Ty neumíš číst ?? Když celou dobu bylo na webu Prahy datum otevření 1.9.2016. A prvního oznámí, že nebude. To není lež ?? V tom případě mi prosím vysvětli, co to tedy je ?? Celou tuto blamáž si mohli ušetřit. A hned vysvětluji proč. Že tohle je ten samý případ jako Prosecká. Krom toho, je to od sebe vzdáleno 200 - 300 metrů.... Stejné podloží, stejný problém... Je to opravdu tak složité ?? A navíc vím o čem mluvím. Léta jsem na Proseku žil, a tyto problémy mám i vysvětlené od lidí, kteří jsou z oboru. Stačí to takto ??
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 4. 9. 2016 13:16

Zklidni hormon a bacha na cevky...

O tom, ze se to 1.9 nepovede Praha informovala drive, nez 1.9 (v druhe polovine srpna).

Duvod je jednoduchy - geologicky pruzkum a dosavadni sanacni prace ukazaly, ze poskozeni je vyrazne vetsi, neznse predpokladalo.

Tohle nejsou babovick na piskovisti.
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 5. 9. 2016 11:04

Hele, moje cévky nechte laskavě na pokoji. Už staří Římané neměli v oblibě lidi, kteří se místo k věci (ad rem) vyjadřovali k osobě (ad personam).
Je mi úplně jedno, co psali jinde. Na webu hl. m. Prahy bylo uvedeno datum 1.9.2016. Neměli uvádět toto datum, ale uvést, že je potřeba udělat geologický průzkum, a teprve po něm je možno sdělit relevantní datum. Tohle je vrchol nekompetentnosti odpovědných pracovníků...dále není potřeba to rozebírat.
A napsat, že to nejsou bábovičky na písečku, je už spíše arogance. Pokud jako ostatní vycházíte pouze z obrázku, který používám jako svůj avatar, tak děláte chybu. Je mi 52, takže fakt nejsem puberťák, který komentuje něco o čem nic nevím...krom toho, jsem ve svém komentáři uvedl, že vím, o čem mluvím...
Windows 10 Pro, Chrome, Xiaomi Redmi Note 4 CZ LTE Global, Moovit, Mapy.cz, Here WeGo, Octavia II.combi 1.9TDi, 77kW, HF Parrot MKi9000
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gebic 5. 9. 2016 11:13

Klasika. Termíny jsou jen k smíchu. Tady bych to viděl aspoň na rok. Ať se všichni třeba poserou... Vítejte v Praze. Bude to 6x dražší, 8x pomalejší než všude jinde v Evropě.... :tleskani
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 5. 9. 2016 11:15

víš, oni někteří lidi umí číst.. a umí chápat psaný text. a předpokládané datum otevření je.. .stále předpokládané datum otevření. to, že to někdo bere jako 100% věc, není problém prahy, ale dotyčného čtenáře.

ne, nevycházím z obrázku. vycházím z toho, že podemletá silnice nejsou bábovičky na písečku, který opravíte hned... ale že je to poněkud náročnější proces, což si ale řada lidí neuvědomuje a prská a prská.

-- 5. 9. 2016 12:21 --

no a tohle české sebemrskačství taky nechápu ... furt je všechno horší jak v německu, x krát dražší ... x krát pomalejší ...

... ale většinou to slyším jen od lidí, kteří o německu tak maximálně čtou v českých novinách ...
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod gebic 5. 9. 2016 12:33

Já vím Jarkomíre, já vím. Nasadíme si všichni DUREX na hlavu :tleskani

PS: A máš pravdu, v Čechách jiné noviny než české nečtu... :tleskani
NC 9.510 - Europe_980_7898
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
gebic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 6. 9. 2016 19:16

Podivejte se, milý Pierce, vy my můžete tak maximálně políbit šos. Za svým názorem si stojím a stát budu.....U ulice Prosecká se také stále slibovali nereálné termíny...a dále pro mne tohle téma končí.
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gallen 27. 9. 2016 11:13

Bez komentare.
Gallen
Ceda, a.s.
Gallen
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků