Navigace v mobilním telefonu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 4. 11. 2009 19:27

1) mimo tema
2) stejny jako kdybych se ptal, "ktery auto dobre topi.."
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tenen 4. 11. 2009 21:24

Já jsem špatně položil otázku. Myslel jsem to tak, když přejdu z CRT na 5 ms LCD jestli to v rychlých hrách a filmech poznám (bez nějakého soustředění nebo sondy)?

No a s těmi navigacemi, tak jsem trošku četl po různých fórech a našel jsem i nějaké stížnosti těch, kteří mají nové mobily s vyšším rozlišením, tak jim aplikace, které jsou dělány pro nižší rozlišení fungují špatně.
Tenen
Junior

Odeslat příspěvekod Tenen 11. 12. 2009 12:47

Tak nové LCD je už doma, teď ještě ten nový mobil s GPS mi chybí :-) Díval jsem se po recenzích a fórech. Zarazilo mě, že pokud v mobilu aktivuji pouze GPS (satelitní) bez asistence mobilních vysílačů, tak se pozice na mapě bude zobrazovat se zpožděním až několika minut? Nebo ta několikaminutová prodleva je pouze pro první spuštění GPS a potom už je to relativně plynulé?
Tenen
Junior

Odeslat příspěvekod audis 11. 12. 2009 15:16

jenom prvni. a priste do 10 az 300 sekund bez pomoci agps. moc to resis. nektere jsou hoorsi, jine lepsi.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tenen 13. 12. 2009 18:47

Díval jsem se na telefony, kritérium byla cena, dotykový display (2,9" - 3,2"), operační systém, fotoaparát s autofokusem a bleskem, GPS. Bezkonkurenčně co se týká ceny mi vychází Nokia 5800 XpressMusic. Třeba tady:

http://www.buldoktel.cz/index.php?swa=detail&tid=1102

Jaký máte názor na tento telefon?
Tenen
Junior

Odeslat příspěvekod Tenen 26. 12. 2009 15:03

Tak je doma ta Nokia 5800 XpressMusic a úplná spokojenost za ty prachy :tleskani
Garmin XT i Sygic na ní šlapou výborně :love:
Tenen
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků