Medion -pomoc s navigaci

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wachyc 18. 8. 2008 15:39

Dobry den, chtel bych vas poprosit o radu. Dostala se mi do ruky navigace medion M500 a chtel bych ji vyzkouset. jedna se mi o to, ze pote co navigaci zapnu, mi to napise -ze mam vlozit sd kartu s intalacnimi soubory- tedy tak nejak, mam to v anj. Chci se zeptat co k tomu potrbuji aby to navigovalo, pripadne kam co nakopirovat a jaky pouzit navigacni system?
Navigace se chova tak, ze se dostanu do nabidky kde jsou tri ikony ikona navigace ,satelitu a mp3 prehravac, nic vic nejde. jakmile kliknu na satelit, napise to to same- vlozte sd kartu se soubory. prosim o pomoc dekuji predem za jakoukoli odpoved .
Wachyc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 8. 2008 15:55

Potřebujete kartu, na které bude navigační aplikace s mapami. V přístroji je nahraná jen základní nabídka, a bez karty to navigovat nebude. Nebyla třeba schovaná někde v krabici?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wachyc 18. 8. 2008 18:45

Noi prave ja jsem dostal navigaci od cloveka, ktery to asi smazal . nebyla uplne nova. takze predpokladam, ze ani v pristroji nebude nic nahrano. Proto bych vas pozadal o pomoc alespon se seznamenim co kde ma byt nainstalovane ,rozbalene a co kde nakopirovane, jaky druh navigacniho systemu mi na tom pojede a co a jak delat? dekuji predem . Vácha
Wachyc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 18. 8. 2008 21:37

Karta je součástí přístroje, nedá se myslím nijak nainstalovat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků