S čím právě jezdím

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 6. 2008 16:10

Do tohoto fóra budu průběžně psát, s čím právě já nebo moji kolegové z Navigovat.cz jezdíme. Objeví se zde tedy zařízení, ke kterým lze obvykle do jednoho až tří týdnů očekávat podrobný test. Uvidíme, jak se tento nápad osvědčí.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 27. 6. 2008 16:15

V současnosti se se mnou v autě vozí mobilní sledovací systém GPS-Buddy. O jeho větší verzi, která je určena k zabudování do palubní desky auta, jsem už psal. Tohle je ale mobilní verze, kterou stačí strčit do zásuvky zapalovače, propojit ji s Garminem. Hned začne přenášet do centrály (na internetovou mapu) aktuální polohu. Mezi centrálou a Garminem lze taky přenášet zprávy, úkoly a tak dále.

Dnes jsem si navíc byl pro další model levné navigace GoClever 3570A. Od těch předchozích, o kterých jsme už psali, se liší hlavně tím, že v ní naviguje software Cardinale od chorvatského výrobce. Není tam tedy už MapFactor Navigator jako dřív. Celé to bude s mapami kompletní Evropy stát pod čtyři tisíce včetně DPH. A jako vždy – jsem zvědav na každou novou navigační aplikaci.

Kolega jinak právě jezdí s Beckerem (číslo si nepamatuji), na vydání je připraven krátký test TomTomu Go 730.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod berdis 22. 7. 2008 19:20

Ahoj, mám dotaz k té GC 3570A. Koupil jsem ho v MAKRU a mám s tím jeden problém. Při zadání cíle s přesnou adresou se mu jaksi nedaří trefit k cíli. Do ulice trefí, ale k danému č.p. ne. To mi opravdu nepřijde moc "clever". Díky za jakékoliv informace o této navigaci.
berdis
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků