BMW: nejede mi RDS-TMC

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stary_Bobr 1. 11. 2006 00:10

Mam BMW navigaci profesional a TMF mi v Česku nejde, jen v zahraničí. Musím u nás něco aktivovat?
Stary_Bobr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.II 1. 11. 2006 20:38

Stary_Bobr: V BMW E38, E39, E46 a E53 TMC podporuje pouze poslední verze softwaru MK3 a asi tři poslední verze MK4. Je třeba mít i mapy, které TMC podporují (TeleAtlas 05/06 nebo 06/07)
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stary_Bobr 2. 11. 2006 17:01

Jouda.II píše:Stary_Bobr: V BMW E38, E39, E46 a E53 TMC podporuje pouze poslední verze softwaru MK3 a asi tři poslední verze MK4. Je třeba mít i mapy, které TMC podporují (TeleAtlas 05/06 nebo 06/07) /quote]


Mám E65 r.v. 2003 posledni firmware v navigaci a mapu 06/2 a stejně to v Česku nejde. V Rakousku, Italii, Německu to šlape perfektně jen u nás pořád nic. V servisu BMW mi dali informaci že tato služba zatím u nás nefunguje, když jsem jim řekl že funguje už rok tak jenom koukali že o tom nevi.
Stary_Bobr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.II 2. 11. 2006 20:01

Stary_Bobr píše:
Jouda.II píše:Stary_Bobr: V BMW E38, E39, E46 a E53 TMC podporuje pouze poslední verze softwaru MK3 a asi tři poslední verze MK4. Je třeba mít i mapy, které TMC podporují (TeleAtlas 05/06 nebo 06/07) /quote]

Mám E65 r.v. 2003 posledni firmware v navigaci a mapu 06/2 a stejně to v Česku nejde. V Rakousku, Italii, Německu to šlape perfektně jen u nás pořád nic. V servisu BMW mi dali informaci že tato služba zatím u nás nefunguje, když jsem jim řekl že funguje už rok tak jenom koukali že o tom nevi.l/quote]
Problém je v tom, že originální mapy pro BMW dělá Navteq a na DVD pro nové řady (E65, E60, E90, atd.) s jejich mapou není podpora TMC, zatímco pro starší řady lze použít CD s mapami od TeleAtlasu, který kódy TMC podporuje.
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků