Mene rozsirene navigace (Pioneer AVIC S1)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Knedl 20. 9. 2006 15:11

Zdravim, mam moznost koupit navigaci Pioneer AVIC S1, ale odrazuje me to, ze neni tak rozsirena (nebo rozsirena je a ja o tom jen nevim?). Do nejakyho Tom Toma nebo Garminu urcite pozdeji sezenu mapy snaz nez do Pioneeru. Chtel bych se zeptat:

1) Pouziva Pioneer mapy, ktere jsou bezne k sehnani?
2) Mam se vyprdnout na Pioneera a koupit nejakyho Tom Toma nebo Garmin?

Predem diky
Knedl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Knedl 25. 9. 2006 17:31

Tak jsem to mel pujceny na jeden den a chtel bych se zeptat, jestli tohle je u navigaci normalni?

a) Jeste tak 3 vteriny po prejeti krizovatky byla krizovatka videt na displeji.

b) Pozde hlasila, kdy mam odbocit. Zkousel jsem se ridit jen podle hlasu, prijedu ke svetelny krizovatce, kde svitila cervena v primem smeru a zelena sipka doprava. V momente, kdy zastavuju na cervenou a uz stojim mi navigace rekla, ze mam odbocit doprava.

c) Nemoznost vyhledani dulezitych bodu na zvolene trase (pouze okoli, zadana oblast, cela CR).

d) Zkousel jsem navigaci na Praze 1 v ulickach a hodne casto se mi stavalo, ze jsem uz davno odbocil, ale navigace to nezaregistrovala (asi to souvisi s bodem a)

To je tak vsechno, co me tak napada. Kecal bych, kdybych rek, ze se podle toho neda jezdit, da se podle toho jezdit, ale vyse popsane me celkem otravovalo.
Knedl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 9. 2006 20:02

a) Určité zpoždění bývá. Musel bych ale vidět naživo, jestli u tohoto Pioneera přesahuje běžný průměr.

b) To se někdy stává, není to ale vlasnost dobré navigace. Hlasový povel má přijít včas.

c) To je vlastnost. Některé navigace to umí, některé ne.

Jestli můžete, zkuste nějakou jinou navigaci, abyste viděl rozdíly.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 26. 9. 2006 20:14

c) Mě se to stává na MDA s tom tomem taky!
Míjím místo kde bych měl odbočit, a v tu chvíli se mi ozve "odbočte"
A nebo co se mi stává občas taky, a to mě štve daleko víc, že když jedu pomalu po rovné cestě kde je zatáčka a v té zatíčka je výjezd na nějakou polňačku, a tam mi hlísí kam mam jet, a naopak jedu po rovném úseku na který je několik odboček, a na jedné z nich jsem měl odbočit (ostrá vracečka) a navigace mlčela, ještě, že jsem se podíval na displej! :x
Ještě takový poddotaz, nemělo by fungovat hlasové úpozornění v závislosti na rychlosti? :hm
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků