Sygic - mapy na SD kartě

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 79venca 3. 4. 2015 19:24

Neporadí někdo, jak u Sygicu přesunout mapy z interního uložiště na SD kartu? Díky
79venca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 4. 4. 2015 13:43

Co máš za zařízení ?? Typ, verze OS, atd...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 79venca 7. 4. 2015 10:17

HTC One M8, Lolipop
79venca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 7. 4. 2015 18:14

Jestliže Sygic sám nenabídl při instalaci výběr vnitřního a vnějšího úložiště pro uložení map, tak asi budeš mít smůlu. Ale jelikož Lollipop je poměrně mladý, tak může od Sygicu dojít k úpravě sw. A napsat na podporu Sygicu jsi zkoušel ??
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roda 14. 4. 2015 18:00

To slyším poprvé že sygic nebo nejaka aplikace se ptá kam nainstalovat. To možná bylo na 2.3.6
Je to velmi jednoduche nainstalujes a celou složku sygic přesuneš na kartu. :-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 14. 4. 2015 19:14

Ale, stačí tři příklady. TomTom po instalaci programu nabídne výběr úložiště. Be on Road také. Offline map, nabízí totéž. V podpisu mám zařízení, ty Androide 2.3. :-) A pokud přesuneš složku, ve které je mapa, aniž by to appka věděla, kde má mapu, tak neví, kam si má hrábnout pro mapu. Musela by mít zadanou cestu ke složce...A krom toho, ono je to nabídnutí celkem nutné, když Android 4.4. nepodporuje přesun aplikací na paměťovou kartu....Mám tedy teprve šestý mobil s Androidem, a prochází mi rukama další mobily, tablety mých klientů. Tak mne klidně pouč, jak je vše jinak..Ale nezlobím se, holt každý se někdy unáhlí....
Lollipop 5.0 a výše, ten by už přesun aplikací na kartu měl dle sdělení Google podporovat. Ale Lollipop jsem ještě v ruce neměl...A ono se dnes blbě ordinuje po zprávách, protože mně to jde vždy lépe, když mám dotyčné zařízení v ruce...
Naposledy upravil Gumajz dne 14. 4. 2015 19:23, celkově upraveno 1
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roda 14. 4. 2015 19:22

Jo tak plácáš nesmysly. Mám note 2 4.4.2 a sygic na kartě. Aplikace si ty soubory najde. Mam to tak a u ostatnich mobilu vyzkoušene. Myslim ze to jde od sygic 13. Můžu si složku přesouvat jak chci a plikace si ju najde. Jo a jestli se tim zivis tak chudáci zákazníci :shock:
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 14. 4. 2015 19:26

Fakt nemám čas se s tebou přít. A ani chuť. Jednodušší bude když 79vencovi poradíš ty....Já tvé rady nepotřebuji...Mně vše funguje....on hledá pomoc...
Takže raď....
Moji zákazníci jsou spokojení...A Sygic nepoužívám...Měl jsem ho chvíli na 4.1.
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka L. 12. 1. 2016 17:36

V Lollipop je fakt možnost přesunou soft na SD kartu. Ale to v případě třeba Map.cz přesune jen aplikaci a mapy, které zaujímají nejvíce místa, zůstanou v interní paměti telefonu. Nejlépe je opravu přesunout adresář Sygic na SD kartu a restartovat. Sygic si mapy sám najde.....
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků