Navigace NACESTY- offline mapy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Egee 23. 1. 2015 18:20

Navigace NACESTY- offline mapy
zdarma
možná jen někteří o této aplikaci nevědí ....
Kód: Vybrat vše
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.nacesty.android


Popis
Vydejte se na cesty autem či pěšky s českou offline navigací. Pro vaše cestování po ČR a SR už nepotřebujete připojení k internetu. Navigace NACESTY včetně map - Česká republika a Slovensko je ZDARMA ke stažení. Všechny mapy jsou ihned připravené k navigování. Pravidelná bezplatná aktualizace map je zajištěna.
V offline navigaci NACESTY jsou mapy od společnosti TomTom. S aplikací NACESTY najdete zajímavá místa v 3D zobrazení, jednoduše naplánujete trasy a určíte si tu nejideálnější variantu.
BEZPLATNÉ PRÉMIOVÉ SLUŽBY: trojrozměrné mapy, podrobná hlasová navigace v češtině a slovenštině, navigace v pruzích, upozornění na rychlostní omezení a zobrazení složitých křižovatek se šipkami v pruzích.
Navigace vyhledává i přes tzv. body zájmu – benzínky, restaurace, hospody, hotely a penziony atd.
Pro správné fungování aplikace zapněte polohové služby v nastavení telefonu - toto však může výrazně ovlivnit výdrž baterie.
VLASTNOSTI
• Statisíce předinstalovaných bodů zájmu obsahujících informace typu: web, telefon, email, adresa
• mapy TomTom uložené ve vašem telefonu, tabletu
• připojte se jen přes GPS systém – nepotřebujete internet
• podrobná hlasová navigace v češtině a slovenštině
• vybíráte ze tří alternativních tras
• bezplatná aktualizace map a databáze zajímavých míst
• bezplatné aktualizace míst s měřenou rychlostí
• možnost přidání oblíbených míst
• naviguje v pruzích pro bezpečné odbočování
• snadné horizontální zobrazování tras a míst pro lepší orientaci
• umožňuje se vyhnout placeným úsekům
• vyhledává podle přesných GPS souřadnic
• zobrazení aplikace je optimalizované v nejvyšším rozlišení pro tablety a displeje s vysokým rozlišením
DALŠÍ FUNKCE (nákup v aplikaci)
• Můžete si kdykoliv dokoupit další mapy pro Evropu a zbytek světa
• Informace o dopravní situaci a zácpách způsobujících zdržení, vhodné pro každodenním dojíždění
• Prémiový online seznam s měřenými úseky nabízející každý měsíc 300 000 míst mobilních rychlostních kamer
Poznámka: Povolení GPS (polohových služeb) na pozadí po delší dobu může vést k výraznému snížení životnosti baterie.
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gumajz 24. 1. 2015 18:33

Zdarma jen ČR a SR. Tenhle popis - kopírovaný je k ničemu. Zkusil jsem ji, a šla z mobilu pryč. Má 122MB. Ale každá mapa ČR je větší než 122MB. A zde je součástí sw i mapa, chybí možnost zvolit, kam se mi mapa bude instalovat, jestli úložiště, nebo karta. Ani nastavení mne neuchvátilo....ovládání trochu zmatené...pocity celkem nula...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kimmi123 27. 1. 2015 15:38

V Nastaveniach-všeobecne-aplikácie dáš presunúť na kartu a máš na karte.
kimmi123
Junior

Odeslat příspěvekod ludek.f 28. 1. 2015 17:08

překvapila mě, že má zdarma CZ/SK mapy od TomTom
ludek.f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gumajz 29. 1. 2015 00:29

Kimmi.....u 4.4.2 KitKat ?? Tam si můžeš do voleb zadávat co chceš. Musí ho k tomu donutit aplikace. Jakmile tohle nemá aplikace, tak pá pá.....prostuduj si oprávnění KitKat....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod to.tak 5. 11. 2015 16:16

Trochu to tu opráším,
nevím, co máte za verzi, že jste ji tak rychle zavrhli, ale mě se automaticky instalovala apka do mobilu, ale mapy se bez ptaní rozbalily na kartu.
Na první svezení a na to že jsou ofiko zdarma se mi tyhle mapy zdají přesné a slušně udělané.
Ve složce a kartě je prázdná složka voices, to vypadá, že by si tam člověk mohl dohrát vlastí hlasy, masochisti třeba Pavla Lišku Nebyl by k tomu nějaký nápad jak na to? Hlasy jsem si nějaké vygooglil. Po rozbalení je v nich vždycky config soubor. Znamená to, že by měl mobil po rozkliknutí umět přidat nový hlasy sám, nebo se to dělá přes počítač ?
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 6. 11. 2015 19:58

Reaguješ na téma 10 měsíců staré. Takže již těžce neaktuální...
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod to.tak 10. 11. 2015 21:23

Ano, reaguju na staré téma, všiml jsem si. Nevidím ale důvod zakládat nový topic, když je to tu krátké a přehledné. Navigace nacesty se mi docela líbí tak se ptám, jestli do ní někdo zkoušel dát i jiný hlasový doprovod.
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Gumajz 11. 11. 2015 12:29

To bylo jen upozornění. Protože se ve svém příspěvku ptáš, proč jsme tenhle navigační sw dle tvých slov zavrhli. Bylo to v lednu 2015. Takže se ptát na verzi je scestné, když za tu dobu proběhlo dost aktualizací....
A co se týče hlasů, tak asi budeš muset zkoušet a vymýšlet sám, protože nikdo nereaguje....
Gumajz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod to.tak 16. 11. 2015 18:10

Zkusil jsem ( Celkem naivně ) kontaktovat firmu ktera plnou verzi naCesty prodává, jestli jsou schopní poradit se změnou hlasu. Výsledek byl podle očekávání zamítavý. S tím že hlas Zuzana který používají byl překalibrovaný speciálně pro jejich aplikaci a cizí hlasy nebudou fungovat. Musím jim přičíst ke cti, že odpověděli prakticky obratem po zaslání mailu.
Stáhl jsem teda holou apku z internetu, přejmenoval na *.rar Rozbalil a hledal, kde v programu tu jejich Zuzanu najít, ale první pokus skončil nezdarem. Hlas se pravděpodobně stejně jako mapy stahuje až dodatečně teprve během instalace v mobilu. Takže mi nezbyde než se pokusit vypitvat soubory aplikace přímo z mobilu, jenže android není zas tak moc můj kamarád, tak netuším, kde začít hledat. Pokud by snad někdo uměl poradit, budu mu vděčný.
to.tak
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků