navigace myroad 4308t

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod soli1 4. 3. 2014 00:19

Tomuhle ještě rozumím. Mohlo mě taky napadnou když už najdu screen toho obsahu složky MNAV že tam je i ten vlastní spouštěč...Nemůže to ale být ten 'navigation-original' ?! (to tam má cca 3,8Mb). A dále když to přejmenuji tak předpokládám že napíšu název bez toho '.exe', čili jen 'navigation'.

Takže toto je asi na dobré cestě, jen ještě vyřešit upravu toho sys.txt..

Vy tam máte:

[folders]
app="ResidentFlash/MobileNavigator"

[interface]
extra_settings=1
show_exit=1

[sound]
ding=0
csv_voice_enabled=1

[network]
available=0

[warning]
warn_distances=110:500,80:350,60:300,40:250
speedcam_warning="1"

...a já toto:

[folders]
app="User\MNAV\Navigation-original"
has_secondary_root=0

[interface]
show_exit=1
extra_settings=1
resolution_dir="480_272"
clearcity=1

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=480
screen_y=272

[sound]
csv_voice_enabled=1

[gps]
port=1
baud=4800
set_messages=0

[warning]
warn_distances=110:500,80:350,60:300,40:250


Např. tam nemáte vůbec tu definici rozlišení, ale to je dáno předpokládám tím, že v data.zip máte jen rozlišení pro to svoje zařízení.. Moje data.zip mají cca 40Mb u vás jen cca 13Mb..

Upravit ten syst.txt bude ještě trochu ořech..

-- 4. 3. 2014 01:12 --

Tak mám trochu posun - IGO by snad už chtělo startovat (sice to napsalo něco v tom smyslu, že posl. start se nezdařil a některá data budou ztracena..)nicméně nereaguje display (nemůžu kliknout na 'ok' atd.) Sice se ozve hlasité cvaknutí ale na ikony to nereaguje. Asi je nutná kalibrace displaye, což teď nevím jak by se prováděla (jak se dostat do toho nastavení). Nebo je něco špatně v těch souborech. Použil jsem ta data.zip od vás ale je to beze změny.
soli1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soli1 4. 3. 2014 21:01

Tak opět změna..Mám to ve stavu kdy mi jede celé IGO primo 2.4. Funguje to, ale jen díky tomu, že jsem úplně vymazal soubor sys.txt (předtím to otravovalo s hláškou: The application failed to start last time. Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs, tracks and settings?).

Dále jsem bojoval s chybou: 'Unsupported voice, pls see the log' při načítání IGA. Někde jsem zjistil, že stačí vytvořit prázdný sys.txt a do něj uložit jen toto:

[sound]
csv_voice_enabled=1

(Data.zip samozřejmě odpovídají mému rozlišení...)

..a vyřešeno.

Snad už posledním neduhem je to, že při vypnutí navigace to hlásí 'zavírání, čekejte' a v tomto stavu to už zůstane a musím to vypnout hlavním tlačítkem natvrdo. Jakoby ten soft nebyl synchronizován s hardwarem...
soli1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 4. 3. 2014 21:32

to s "čekejte" mi tento release obcas dělálo taky. Nejřív to bylo OK, pak "čekejte" a pak to nešlo už spustit. Klid, tahle komedie trvala víc než rok.

Kamarád měl s tímto release taky "čekejte". Hledal jsem jiný release před dvěma týdny, ale nenašel něco smysluplného. Tak aspon vím, že není chyba na mém přijímači.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soli1 6. 3. 2014 00:05

To už je asi detail.. Ten spouštěč byl nakonec 'navigon'. Takže ještě jednou díky za vše! Nakonec možná otázka - jestli je možné do IGO (nov 6 2012) nahrát zvukové ohlašování radarů (ne pípání) i bez dohrání nějakého nového skinu (ten základní mi vyhovuje), nebo je nutné mít nějaký modifikovaný skin? Toto mi ještě není jasné a hlášení radarů se mi i přes přečtení mnoha vláken nepodařilo rozchodit. Ale na tom už tak netrvám, hlavně že navigace jede..
soli1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 6. 3. 2014 07:15

mluvící radary není už potřeba skin, ale je třeba mít nainstalován a zvolen tts hlas. to moje Sestavení to umí.

jak nainstalovat tts hlas je popsáno na webu forum. entershop.cz v příslušné sekci. vč souborů ke stažení k tomu potrebnych. dá to trochu práci to nakopírovat do příslušných složek.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soli1 6. 3. 2014 14:54

Hlas se snad taky podařil...a už doufám opravdu poslední věc je rozchodit TMC, v menu kde je 'vysílač FM' není možné ho zatrhnout (spustit). Dle nějakých návodů jsem se pokoušel doplňovat sys.txt:

[tmc]
announce_total_route=1
auto_detour_calc=1
baud=38400
ignore_all_events=0
port="COM,1"
source="gns"

V rootu mám 'AmarylloTMC'

ama.JPG


Ale předpokládám že se nedaří sladit ten vysílač (harware) s primem.
soli1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 6. 3. 2014 15:14

nevím. dotaz na entershop.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků