Navon N760 nebo nějaká napodobenina?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Luke84 24. 11. 2012 12:20

Zdravím,
koupil jsem na Aukru navigaci Navon N760 ale nějak mi přijde že podle toho jak je tady chválená tak buď jsem koupil nějakou napodobeninu nebo nevím. O svižnosti se mluvit nedá, měla by mít BT což jsem taky nikde nenašel kde se zapíná. Displej není taky z těch co by reagoval ochotně na dotek.
Dá se nějakým způsobem zjistit zda je to opravdu Navon N760 nebo napodobenina?
Luke84
Junior

Odeslat příspěvekod zakvo 24. 11. 2012 16:38

Dobrý den,

jestliže jste na Aukru zakoupil zboží, které není originální, nebo nefunguje správně, můžete se na nás obrátit pomocí našeho kontaktního formuláře, který naleznete na: http://aukro.cz/Contact2/Contact2.php

S řešením Vašich potíží Vám rádi pomůžeme.

S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne
--
Jan Růžička
Aukro.cz
zakvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 25. 11. 2012 22:47

používal jsem 2 roky předchudce Navon N750, navig. sw přesně jak schválím, reakce display v normálu - téměř okamžitá, jako cokoliv jiného.

Kdybyste postoval foto case přístroje a foto sw prostředí, určil bych, zda se jedná o origoš nebo nikoliv.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blaf 12. 3. 2013 09:07

Zdravim,

tyka se to sice jineho modelu, ale podobne problemy tak to dam sem.

Koupil jsem podle spousty doporuceni tady Navon 670. Kdyz jsem si pustil ukazku navigace tak jsem byl celkem nemile prekvapeny kvalitou zvuku. Prijde mi, ze pri vyskach rezonuje cele sasi a tim to dost "chrci" a je to dost neprijemne. Dalsi vec je, ze prekreslovani mapy pri ukazce je takove trhane, jako by nestihal procesor. A dalsi, displej je takovy tupy a nepresny. Kolikrat na tapnuti nereaguje, musi se vice zatlacit.

Zajimalo by mne jestli je tohle u tohoto modelu normalni nebo jsem mel smulu na nejaky zmetek. Ted jsem zkousel nejakeho levneho garmina a bylo to uplne o necem jinem. Okamzita odezva na tapnuti, zvuk se zdal taky ok (jen pipani pri tukani, ukazku navigace jsem nenasel). Co mi na Garminu vylozene vadilo bylo ovladani, nejak jsem tomu neprisel na chut, Navon je v tomhle lepsi.

Navon jsem koupil kvuli lepsimu pomeru cena/vykon proti Garminu, ale ted o tom lepsim pomeru trochu pochybuju.

Je to na reklamaci/vraceni zbozi? Koupil jsem to u entershop.cz takze o fake by jit nemelo...

Podelte se jake mate zkusenosti s touhle navigaci.

Diky
blaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 12. 3. 2013 13:54

S touhle ne, s jinou mám zkušenosti (N750).
1) vypdrnetě na simulaci a běžte se 5x projet ven s navigací. pak lze vypozorovat,zda cuká nebo ne. Cukání na první spuštění docela i věřim, protože vím proč při tom prvním spuštění. Simulace myslím cuká. Děsí mě, že z tohoto někdo něco vyvozuje.

2) Display normální odporový, jako jakékoliv jiné odporové mobily. Nevidím problém. Na odporový se tlačí. Já jsem na ten N750 taky tlačil. Už jsem viděl rychlejší reakce, ale vidím to jako průměr. Dohrání velkého počtu uživatelských souborů POI to zhorší.

3) Display umožnuje z menu myslím kalibraci. Udělejte ji.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blaf 12. 3. 2013 14:44

1. zkusim
2. mam Garmin Edge, ktery ma taky odporovy displej, ale jeho projev je mnohem lepsi, navic tam ten odporovy displej ma vyznam, u autonavigace si myslim je to jen o snizeni ceny
kazdopadne zmlsany smartfouny s kapacitnimi displeji jsem tohle nepredpokladal, navic jsem vcera vyzkousel nejakou levnou autonavigaci od garmina a ten displej fungoval taky lip, jaky byl nevim
3. kalibroval jsem, ale mozna spatne

Kazdopadne ten displej me zase az tak netrapi. Prvni co me prekvapilo je ten nekvalitni zvuk. REpracek je asi ok, ale cela sasi rezonuje a je to hodne neprijemne. Jsem na takove zvuky celkem citlivy :D I s timhle nemate zadne zkusenosti?

A co majitele primo 670?

Predem diky
blaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 12. 3. 2013 14:56

Já jsem na svém navonu hlasitost trochu bastlil a když jsem ji měl na 150 %, tak taky skručelo. na 100 % to bylo v pořádku. Asi jste moc citlivý. těžko soudit od klávesnice. Nebastlil jste s sys.txt?

-- 12 bře 2013 14:58 --

jestli to škrká na poloviční hlasitost a nebastlilo se, tak je to závada. Na max. hlasitost to může škrknout trochu a je to v pořádku. Ale to nevadí, páč nikdo s max. hlasitostí nejezdí, stejně jako rádio nemá nikdo plně na max, protože to chrchlá.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků