navigace sygic a planovanie cesty

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slovacik 15. 7. 2012 07:10

Ahojte mam v HTC navigaciu sygic a neviem ako sa planuje cesta ked chcem ist trebars z bodu A do bodu B ale chcem ist cez bod C a neviem ako tam pridat ten bod C neviete mi poradit? Stle mam k dispozicii len 2 body .
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod audis 15. 7. 2012 16:38

bod C zadám: NAVIGOVAT DO .... najdu tu adresu nebo prostě ten bod C ..... CESTOVAT PŘES.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 15. 7. 2012 20:03

Ked dam navigovat tak tam mam:
Domov
adresa/bod zaujmu
nedaleky bod
kontakty
oblubene.

Ale nikde nemam na vyber prechadzat cez.
Ide mi o to ze trebars chcem z Kosic do Bratislavy a nechcem ist cez Zvolen ale trebars cez Zilinu. Ale mne stalehodi len cez Zvolen a na vyber prechadzat cez mi nikde neponukne aspon neviem kde to mam hladat.
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod audis 15. 7. 2012 20:16

nepostupoval jsi dle instrukcí: tak ještě jednou:
bod C zadám: NAVIGOVAT DO .... najdu tu adresu nebo prostě ten bod C ..... CESTOVAT PŘES.

najdi nějakou adresu nebo bod zájmu a "až potom mu zaklikneš", jestli to bude cíl, nebo průjezdní bod, nebo start.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Palmal 15. 7. 2012 20:21

Ahoj, zadej třeba adresu kam chceš cestovat - pak příkaz řídit do ( nebo jít tam) a pak si označ na mapě ještě bod přes který chceš cestovat - vyskočí ti malé okno s info o co jde - ťukneš v okně na šipku a nabídne ti řídit do, jít tam a to co právě chceš ty cestovat přes, vybereš a máš hotovo.
Palmal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slovacik 16. 7. 2012 20:41

Neviem ci mam inu navigaciu ale nejak neviem s tym pracovat. Nasiel som ako pise Palmal ten cerveny storcek a ked som klikol tak sa mi tam zobrazila modra vlajocka tak snad to bude dobre ale aj tak neviem ako som k tomu presne dosiel skoda ze sa neda pretiahnut prechdny bod ako na pc.
Idem skusat podrobne. Za info dakujem obom
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod audis 16. 7. 2012 20:56

Já mám verzi Sygic 11.2.6 na Androidu.
Obrázek

jakou máš verzi ty a na jakém přístroji, jsi nenapsal, což byla od začátku kardinální chyba.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 17. 7. 2012 04:49

Ja mam Sygic 11.0.1 And. a na HTC explorer. Hm, tak ja taku obrazovku nemam. Ale skusal som to cez ten cerveny stvorcek a nejak som to urobil ale je to zlozite.
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod audis 17. 7. 2012 08:35

a máš vubec naplánovanou trasu, když chceš zadávat průjezdní bod? Když já ji nemám naplánovanou, TAKY TO TAM NEMÁM! Logicky, není duvod aby tam to tlačítko bylo.

-- 17 črc 2012 09:41 --

nechápu jaký červený čtverecek myslíš. když hledám třeba adresu tak:
menu
navogovat do..
adresa nebo bod zájmu
vyberte město
"napíšu pardubice a zvolím je , nebo dole zvolím tlačítkem HOTOVO"
vyberte ulici
"jako město najdu a zvolím ulici"
HOTOVO VPRAVO DOLE
pak se objeví ta obrazovka, kterou jsem posílal. At už s nápisem cestovat přes nebo ne.

(pokračuje dál a to už nepopisuju)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 17. 7. 2012 21:27

Ahoj tak ja ako si poslal tu obrazovku mam len
autom
pešo

viac akcii
zobrazit na mape
ulouit poziciu
zdielat polohu

ked kliknem na autom tak sa mi zobrazi dalsia obrazovka

aktualna pozicia
pouzit poslednu
vybrat z mapy

A prave ked dam vybrat z mapy tak sa mi urobi akoby cerveny stvorcek a tam mam na vyber spat alebo hotovo

neviem naozaj neviem kde je chyba ale napisem mesto ulicu proste vsetko a ako mas ty cez tam nemam. :(
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod audis 17. 7. 2012 21:43

a máš vubec naplánovanou trasu, když chceš zadávat průjezdní bod? Když já ji nemám z dřívějšího hledání naplánovanou, TAKY TO TAM NEMÁM! Logicky, není duvod aby tam to tlačítko bylo.


neboli když jsi vypisoval sem tuto obrazovku
autom
pešo

viac akcii
zobrazit na mape
ulouit poziciu
zdielat polohu

měl jsi z předchozího hledání již skutečně (!) naplánovanou nějakou trasu?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 18. 7. 2012 14:19

Mal som uz som aj siel podla nej. A funguje presne a dobre len ten bod cez mi nejak utiekol z ponuky ;-)
Takze nahodil som tam verziu 11.2.6 a mam tam uz aj ten riadok "cez" takze bolo to asi starsou verziou. takze dik za pozornost. Ale tiez ten bod prechodu musim vybrat len z mapy.
Este ejdnu vec preco nefunguje navigacia co som mal v mobile HTC Explorer? V popise pisu ze je tam a ona tam je len nefunguje.
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod slovacik 31. 7. 2012 22:26

Ahojte idem na dovolenku a chcel by som vediet ci u navigacii Sygic ma bude upozornovat na dialnici kedy sa radit kde do pruhu pred vyjazdom z dialnice alebo ak som si naplanoval cestu po dialnici ci ma navedie na dialnicu aby som nahodou nesiel popri dialnici
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod audis 31. 7. 2012 22:36

leckde bude ukazovat řazení do pruhů, leckde ne. běžná věc. Nech se překvapit a neřeš malichernosti.

jestli jsi si naplánoval cestu po dálnici, povede tě po dálnici. jak jsi si ji naplánoval, tak to bude!
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků