IGO8 navigování - zobrazení mapy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirkafil 4. 7. 2012 17:02

Už tu pátrám delší dobu a nějak se mi nedaří najít řešení mého problému,snad se více dozvím od Vás.Mám restík,u mé IGO8 - zadám trasu,navigace ukazuje a po několika km se mi vypne automatický přepočet trasy a zobrazená trasa se mi zmenší a ještě otočí vzhůru nohama,tak že šipka mne vede dobře ale ukazuje ne jakoby tu trasu předemnou ale pohled dolů.V nastavení jsem hledal zda se to dá nějak navolit,ale já mám v nastavení jen Nastavení/ Navigace/Zobrazit plohu na silnici/Přepočet trasy při sjetí/Automatické sledování/.Mám podklady Navteq 2011.q1,poradíte co s tím dál?Díky,Jirka
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 5. 7. 2012 22:46

1. bojím se, že mapy Navteq si se všemi verzemi Igo8 ne zcela rozumí. nebo jen se staršími? nevím. Ale to nebude příčina problému. každopádně 100% čísla popisná fungovat nebudou.

2. zazálohuj si případně ze složky SAVE své oblíbené cíle, případně trasy a pak v navigaci celou složku SAVE smaž. Tím dojde k továrnímu resetu Igo. Pak spust Igo a vše si ponastavuj znovu. Pokud vypisované problémy nebyly od začátku, ted by mohly zmizet.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirkafil 6. 7. 2012 18:33

Díky za info,ten problém co jsem popisoval,tak ten byl už od začátku.Když smáznu to jak jsi mi popsal,tak nemám co instalovat protože nemám odkud stáhnout aktuální mapové podklady tak aby mi to fungovalo tak jak má.
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 6. 7. 2012 19:42

mícháš hrušky s jabkama. Neva.

dělá li to od začátku, sežen si jinou verzi. Pozor na rozlišení, musíš mít verzi nebo aspon verzi data.zip pro rozlišení tvého přístroje. poslední stabilní je myslím 142.995 nebo tak něco. Ted už nevím přesně.

-- 06 črc 2012 20:43 --

starou odinstalit. neinstalovalo li se, komplet smazat.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirkafil 7. 7. 2012 11:58

Jakou tu verzi by jsi mi doporučil?
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 7. 7. 2012 12:23

142975. pak je ještě nějaká novější myslím. Nebo není? nevím. tu jsem nesháněl.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirkafil 9. 7. 2012 16:59

Ahoj,postupoval jsem podle bodu 2. smáznul jsem složku SAVE.Spustil Igo vše nastavil znovu a to pomohlo vyřešit problém.Díky. :tleskani
Jirkafil
Jirkafil
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků