Novinka: NAVON LIFETIME doživotní akt. map na trhu

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 18. 10. 2011 16:45

Společnost Navon začala prodávat své autonavigační modely také ve verzi Lifetime - doživotní aktualizace map zdarma. Oproti modelům bez lifetime příplatek cca 750 kč.

Aby to nebylo složité, tak modely na trhu opět se liší jen (velikostí diplay + tmc) a přítomností lifetime; jinak navigační sw výbava vždy maximální totožná u všech modelů, vč. map celé evropy s čísly popisnými v ČR
http://www.entershop.cz/navon/navigace/ ... pnc_id=126

PS: Modely bez Lifetime mají 1 rok aktualizací po koupi zdarma.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jejeje 1. 4. 2012 17:17

Dobrý den, chci vyjádřit pochvalu a poděkování panu Maškovi z Entershopu za velice střícný přístup. Všem, kteří váhají s výběrem navigace, doporučuji po zkušenostech s několika navigacemi jiných výrobců, Navon N670 Primo.
jejeje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jejeje 2. 4. 2012 13:41

Nejsem, byl jsem maximálně spokojený s vyřešením mého problému. Proč ti to vadí? Více se k tomu odmítám vyjadřovat.
jejeje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akan 2. 4. 2012 18:48

jejeje píše:Dobrý den, chci vyjádřit pochvalu a poděkování panu Maškovi z Entershopu za velice střícný přístup. Všem, kteří váhají s výběrem navigace, doporučuji po zkušenostech s několika navigacemi jiných výrobců, Navon N670 Primo.


Na tohle je v E-shopu rubrika.
Tady to chce fakta:
Co jsi řešil, jak se problém vyřešil.
Já jsem spokojen s jinými navigacemi (TomTom/Garmin) ale řeším tu konkrétní problémy.
Mimochodem někde jsem tu začal vlákno na spokojenost s e-šopy na GPS.
Byl jsem doslova lynčován.
Zkus to vlákno najít a tam se rozepiš.
Rád se přidám.

P.S.
Děkuji za slušnost to se tu málo nosí.
Akan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků