GoClever 3540: Přehrávání mp3 + hlasitost navigace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petr.simko 28. 7. 2011 10:44

Dobrý den,

mám navigaci GoClever 3540 (od pojišťovny Direct) a měl bych v této souvislosti na vás dva dotazy.

1) V balení byl pouze velmi stručný manuál popisující základní funkce. Například o "zábavných" funkcích (audio, video přehrávač, ...) se v něm nedozvím vůbec nic. A metodou pokus-omyl se mi nedaří soubory v těchto programech.

2) Ve výše zmíněném mini-manuálu popisují jak upravit hlasitost navigace (hlasu, který naviguje). Já však na displeji své navigace onen trojúhelník, který naznačuje ikonu ovládání hlasitosti vůbec nemám!!! Hlasitost je dost velká, až nepříjemná a hlas navigace je proto "drnčivý".

Za odpověď předem velmi děkuji! ;-)
petr.simko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 31. 7. 2011 22:37

1) nerozumím.
2) zeptejte se vhodné sekci na webu forum.entershop.cz
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr.simko 1. 8. 2011 07:42

Dobrý den,

děkuji za Vaše odpovědi. Ad 1) Měl jsem na mysli, že v balení byl pouze stručný návod na obsluhu, popisující pouze základní použití při navigování. Podrobnější nastavení/použití funkcí v něm není popsáno vůbec. To se týká i např. mp3, video či obrázkového prohlížeče. O nich není v návodu ani zmínka. A například v těchto aplikacích se mi nepodařilo dané soubory vůbec najít, natož spustit - prostě mi dost dobře není jasné, jak s nimi zacházet. A je jedno, zda jsem soubory nahrál do vnitřní paměti přístroje nebo na paměťovou kartu => nevíte, zda by se dal někde sehnat nějaký podrobnější, lepší návod...?

Ještě jednou děkuji! ;-)
petr.simko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 1. 8. 2011 10:00

eh podorbnjší návod na stránkách gocleveru bych zkusil. Multimediální soubory musí být nakopírovány do správných složek!!!! také je pravděpodobné, že ne všechny typy souborů umí přehrát či načíst. příklad: .mgp umí, .avi neumí, mp3 umí, .flag neumí, apododbně.

-- 01 srp 2011 11:00 --

ty přehrávače nejsou složité, to zvládnete pokus omyl. Myslím si, že soubory k přehrátí nemáte ve správných složkách.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků